Нічна ненажера• 23 октября 2024
Ті хто небагатий, чи купуєте капусту по 30грн так часто як і раніше?
Раніше капуста була соціальний овоч для мене - у сезоні це постійний овоч, бо найдешевший..
Сезонні головки капусти вазі важкі, тобто капустина десь +-100грн
Тобто явно недешево
Губи з філером• 23 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Я вирощую.... засадила добряче так але не повірите, навіть однієї гарної капусти немає .... погнила вся. Стільки праці дарма
Так отож. То важка праця виростити. Тому й ціна така. Дешевого нічого не має і не буде. В нас хоч яблука вродили цього року)
Не обижаюсь• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Капусту взагалі важко вирощувати. Посуха, білокрилка
Та до цього якось була. Може й не долежувала до весни але до молодої їли свою. А цього року жах..... Поливали звісно і від білокрилки кропива двічі....Такий рік видався
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
Нічна ненажера
• 23 октября 2024
Ответ дляГуби з філером
Ви кролик, сорі?) Одну капусту їсте?
Груди від цього не ростуть, відращу кажу
Причому це. Клітковина. Ну і мені смачно салат капуста, сіль, лляна олія, яблучний оцет і перчик чорний - дуже смачно. І просто так і з гречкою і з яєчнею
Нічна ненажера
• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Я от також думаю, що в цьому причина.
А враховуючи які зараз снаряди і міни на полях знаходять((, то очевидно що сх-продукція має бути недешевою
Губи з філером• 23 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ви жартів не розумієте?)
То моркву ще туди, чи не любите?
Мама Карло• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Удалено администрацией...
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
Пенек Возмездия• 23 октября 2024
Ответ дляМелочунь
Я имела в виду мускатную, баттернат, она отличная. Но посмотрела, уже 13. 😱 Только что по 8 покупала, варила суп и пекла кекс.
Подскажите как вы верите суп и печенье кекс?
Тріль підпільний• 23 октября 2024
Ответ дляДА да да
Покупайте маленькие по 700 грамм
Де такі купувати?
В новучі і великій кишені вони всі приблизно однакові.
По 2.200-2.500 ну і більші.
Мама Карло• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Удалено администрацией...
Позаземний розум• 23 октября 2024
сейчас лук социальный овощ - по 17 гривень можно найти и делать луковые котлетки к пюре из тыквы
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
Удалено администрацией...
представлятися не потрібно
ФсеСама• 23 октября 2024
Ответ дляБіле пальто
То не борщ.
Саме борщ і за смаком не відрізняється від того, що з капустою абсолютно.
ДА да да• 23 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Де такі купувати?
По 2.200-2.500 ну і більші.
На базаре, прям проблема проблем,в моем городе есть и в вашем тоже.
ДА да да• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Удалено администрацией...
А главное, что это так смешно,что людям дорого,что вы за человек такой, наверное продавец капусты.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Всіх, кому дорого овочі хочу вас розчарувати. Дешево ’ за капейкі’ вже не буде. Аргаріям теж потрібно за щось жити і виживати, поки вони ще залишилися в Україні.
ДА да да• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Кто б вас уже разочаровал,чтоб дошло наконец,что скотиной быть плохо.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляДА да да
Смішно з тих, хто хоче дешево. Дякуйте, що є така. Поки
Я покупець капусти і ціна цілком виправдана. Держава дотацій не дає аграріям, гребуть самі
Тріль підпільний• 23 октября 2024
Ответ дляДА да да
Мені до базару треба їхати. Заради головки капусти?)))
Та капуста золота буде
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляДА да да
Вам видніше, як воно скотиною бути
Для всіх невдоволених є пусті поля. Маєте можливість і час, йдіть садіть
І продавайте по 5 гривень
Не обижаюсь• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Усе справедливо але людей турбує не те,що дорого,а те, що доходів не вистачає на елементарне
ДА да да• 23 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Та капуста золота буде
Не знаю зачем вы это написали, это ваши проблемы. В супермаркете рядом со мной есть мелкие головки, поищите ещё.
Біле пальто• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Удалено администрацией...
Автор не пише де працює. Ні бюджетники, ні пенсіонери не винні, що держава вважає три тисячі грн достатнім прожитковим мінімумом, зарплати , пенсії мізерні.
Почемучка• 23 октября 2024
Вот вчера купила. Скоро борщ будет блюдо на новогодний стол. И как что-то становится дорогим, сразу хочется и голубцов, и капусты тушёной, и капусту наквасить, прям капуста из головы не вылазит