Нічна ненажера• 23 октября 2024

Ті хто небагатий, чи купуєте капусту по 30грн так часто як і раніше?

Раніше капуста була соціальний овоч для мене - у сезоні це постійний овоч, бо найдешевший..
Сезонні головки капусти вазі важкі, тобто капустина десь +-100грн
Тобто явно недешево
Шальная коклетка• 23 октября 2024
1 кг купила,тушила
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Автор, вибачте, будь ласка, за запитання. А яка у вас зп? Мене просто лякає те, що для людей не червона риба дорога, а капуста. Ну це ж просто пздц якийсь!

Ну ладно там м´ясо типу дорожче стало, ну капуста...
Капуста виросла в ціні втричі, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Тому і лякає людей. Звикли, що овочі копійки коштують.
Околовита• 23 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
І гітари також по 3. Я з них готую суп-пюре. А от не знаю чи він мускатний чи ні, чесно кажучи, не розбираюсь. Суп смачний. Також дуже смачний сушений гарбуз, якщо правильно приготувати, то і вгадаєш, що то гарбуз
Поділіться рецептом супу.
Повітруля• 23 октября 2024
Еда подорожала в три раза а зарплаты нет. Я раньше красную рыбу могла себе позволить, теперь думаю отказаться от огурцов и помидоров
Біле пальто• 23 октября 2024
Ответ дляПовітруля
І не тільки їжа, комунальні, ліки, речі все дорожчає. Зуб видалити у державній поліклініці півтори тисячі.
Тундиринда• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
ок, а какой теперь социальный овощ?
Хрен
когдадеЦкие• 23 октября 2024
Ответ дляОколовита
Поділіться рецептом супу.
Не можу прикріпити посилання
Шукайте по назві, фото додаю
Околовита• 23 октября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Не можу прикріпити посилання
Шукайте по назві, фото додаю
Дякую!
Повітруля• 23 октября 2024
Ответ дляТундиринда
Хрен
Без масла
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляТундиринда
Хрен
Не сказала б
ГЛЮкоза• 23 октября 2024
Не їм її, хз яка там ціна. Кому дорого, не купуйте. Все просто.
ЖующаЯКонфету• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
ок, а какой теперь социальный овощ?
морковка по двадцать, буряк по 12, ааа, еще кабак по 10, со шкуркой
Ну що ви, мамо!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Всіх, кому дорого овочі хочу вас розчарувати. Дешево ’ за капейкі’ вже не буде. Аргаріям теж потрібно за щось жити і виживати, поки вони ще залишилися в Україні.
а з цими темпами вигрібання трктористів-комбайнерів-агрономів в окопи.., то майбутнє досить сумне буде.
тим,хто чекає закорднні овочі ----- ціни також будуть цікаві.. = логістика + курс ...котрий росте.
ЖующаЯКонфету• 23 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Я борщ варю завжди без капусти
и при чем тут борщ к вашему рецепту?
СирОжино пирОжино• 23 октября 2024
купила как-то и выкинула, начала разбирать, а там под листьями и плесень и желтые катышки какие-то, перейду на морковь и буряк
Первая ласточка инфляции• 23 октября 2024
Ответ дляПочемучка
Вот вчера купила. Скоро борщ будет блюдо на новогодний стол. И как что-то становится дорогим, сразу хочется и голубцов, и капусты тушёной, и капусту наквасить, прям капуста из головы не вылазит
Теж у Форі звернула увагу, що серед головок капусти лежала одна із чеком. Затягнула вона на 89 грн при ціна 29,99 за кг.
Хтось цю головку зважив, приліпив на неї чек і поклав назад. Мабуть не був готовий заплатити за капустину майже 100 грн.
Пишу з калідору• 23 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Я борщ варю завжди без капусти
Так у вас тогда не борщ, а просто суп.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
В мене друг, вирощує зернові. Він говорить, що вони не аграрії, а азартні гравці, в українських реаліях мало хто може так ризикувати.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПишу з калідору
Так у вас тогда не борщ, а просто суп.
Є ’польський борщ’ він без капусти
БезникаяЯ• 23 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Я вирощую.... засадила добряче так але не повірите, навіть однієї гарної капусти немає .... погнила вся. Стільки праці дарма
І в мене також, цього року взагалі не урожай капусти
Поліцейський патруль• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
ок, а какой теперь социальный овощ?
Зеленуха
Продавчиня кіз• 23 октября 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Цього року урожай всього не дуже
Ми своє вирощуємо, то давно такого не памʼятаю
Ответ дляПродавчиня кіз
Цього року урожай всього не дуже
Мабуть, це через спекотну погоду і засуху.
Огірки погоріли, капусту поїла білокрилка, буряки і моркву теж якісь шкідники у землі погризли, картопля погана через засуху і т.д.
Пекельнi Борошна• 23 октября 2024
В нас капуста 18-20 грн.
І нік мені дали прям по Фрейду)))
Первая ласточка инфляции)))
Мабуть, це про ціну на капусту)))
Біле пальто• 23 октября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Тут питання не в капусті, а чим харчуватись, якщо всі продукти дорожчають, а пенсії і зарплати не піднімають.
Ответ дляПекельнi Борошна
В нас капуста 18-20 грн.
У Києві в супермаркетах поки що одну ціну бачила - 29,99 грн.
А ранню капусту бачила у Форі по 56 грн.
Почемучка• 23 октября 2024
Ответ дляАкуна_Матата

А у вас, что море по колено? Интересно просто, сколько нужно зарабатывать чтобы не жалко было спускать деньги в унитаз?
Пекельнi Борошна• 23 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вчора купувала по 19,90. Луцьк.
Ответ дляПекельнi Борошна
Вчора купувала по 19,90. Луцьк.
Мабуть у різних містах і різні ціни на капусту.
Але ж питання про те, що для багатьох людей навіть овочі стають дорогими і недоступними.

Ті ж самі буряк, морква, цибуля в магазинах ще по 14-20 грн, а на лотках та на ярмарках все в одну ціну - 30 грн. І ще тільки осінь, а взимку ціни ще зростуть.