Нічна ненажера• 23 октября 2024

Ті хто небагатий, чи купуєте капусту по 30грн так часто як і раніше?

Раніше капуста була соціальний овоч для мене - у сезоні це постійний овоч, бо найдешевший..
Сезонні головки капусти вазі важкі, тобто капустина десь +-100грн
Тобто явно недешево
Голубец• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
’Слабоумні’ це ті, хто поняття не має як вирощувати овочі в теперішніх умовах. скільки коштує насіння, обробка землі, обробка овочів від шкідника, полив, транспортування і всі інші витрати і
перешкоди. Зменшення посівних площ, спека аномальна.
Всі не ’ слабоумні’ достатньо заробляють, щоб купити капусту за ту ціну яка є. Весною буде дорожче
Да при чем тут ваши сраные овощи. На все остальное цены в магазинах видели?
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляГолубец
О, городська інтелігенція в чаті)Я достатньо заробляю, щоб купити продукти. Ціни як ціни.
Бесконечность-не предел• 23 октября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ні, салат щоденно оскільки важка а об´єм такий як в літньої 1.5´кілограмової. То на салат капустний мені одній на 2.5 дні
Небагаті купують і по 30 грн, тільки не їдять по кілограму за день
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Вона не дорого коштує, вона нормально коштує)
просто всі звикли що має коштувати
’ капєйкі’ а вже все, не буде так. Кому дорого, вирощує сам або заробляє так, щоб
зміг купити.
Це не ’всі звикли’, це ціни ростуть, а зп ні
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляГолубец
Опять вылезли квочки со своим «если вам дорого, выращивайте сами и не нойте»
Или мое любимое « а шо вы хотели, в стране война»
Где ж вы такие слабоумные берётесь то
Есть ещё другие слабоумные’ сажать не буду дешевле купить’, а осенью вой ’почему так дорого’
Я тут Живу• 23 октября 2024
Ответ дляМама Карло
ок, а какой теперь социальный овощ?
Нет такого. Как и хлеба.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ціни ростуть не нас все. Висока ціна на той чи інший овоч має підґрунтя
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
На що ціни не виросли?
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
На що ціни не виросли?
Я не моніторю ціни але переважно беру в невеликих господарствах, фермерів.
Ось м´ясо батькам брала, ціна нормальна.
Молочні продукти теж як минулого року.
Краля-Галя• 23 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
в моєї 63 роки стажу. теж медсестра. пенсія чуть більше 4 тис
Жах який( А я тут переживаю, що тимчасово неофіційно працюю, шо пенсії не буде, людина пропахала все життя, щоб такі копійки мати((
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ок, я посаджу. Вийду біля пісочниці розкопаю грядку і натикаю капусти.
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляКраля-Галя
Це ще хороша пенсія.
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Молочні продукти теж як минулого року.
Мова про овочі, взагалі то. Ну і в цілому ціни такі що на зп 10-15 тис можна ні в чому собі не відмовляти
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Купляйте і не нийте
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Купляйте і не нийте
Так і роблю, я хіба десь нила?
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Ок, про овочі. Ви які вирощуєте?
Якщо зарплата 10 - 15 то варто переїхати в село, хоч їсти будете мати що.
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ок, про овочі. Ви які вирощуєте?
Я вирощую все що можна, в тч і батат був в цьому році, м´ясо також своє, гроші витрачаю на рибу і смаколики в основному.
Мова про те що зверніть увагу скільки людей отримують таку за в містах, це не одиниці
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Так 15 це ще дуже хороша для жінки зарплатня))) Купа жінок на 6000 працюють, і радіють, бо в маленьких містах роботи нема.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Їх все влаштовує.
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Їх все влаштовує.
Вас життя ще ткне писком в калюжу. Скоро.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Мої батьки вирощують батат. Цього року продавали по 150 і 100 грн.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ви хвилюйтеся про себе, вас вже кинуло.
’Писок’ це що?
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ви хвилюйтеся про себе, вас вже кинуло.
’Писок’ це що?
Ви не кацап часом? Це звичайне українське слово. Так, мене кинуло.
Голубец• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Не все любители в земле копошиться как вы
Голубец• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Идите пенсионерам расскажите про «ціни як ціни», которых своя же страна кинула))
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Зате ви щира українка , видно відразу))
Сама в болоті і іншим бажаєте
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
просто всі звикли що має коштувати
зміг купити.
Она именно дорого стоит, не должен сезонный овощ среднего размера стоить как треть мин за за день.

Вот я и спрашиваю, где выращивать в многоквартирном доме? Про зарабатываете смешно, особенно с учётом, закрытых границ для мужчин.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляГолубец
В пенсіонерів є діти, внуки яким вони залишать житло. І які зобов´язані за ними доглядати і піклуватися
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!

Дорого вона буде весною, а зараз вона нормально коштує.
хто поняття не має як вирощувати овочі в теперішніх умовах. скільки коштує насіння, обробка землі, обробка овочів від шкідника, полив, транспортування і всі інші витрати і
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!

Можете переїхати в село і вирощувати, ’безкоштовно ’.