Нічна ненажера• 23 октября 2024

Ті хто небагатий, чи купуєте капусту по 30грн так часто як і раніше?

Раніше капуста була соціальний овоч для мене - у сезоні це постійний овоч, бо найдешевший..
Сезонні головки капусти вазі важкі, тобто капустина десь +-100грн
Тобто явно недешево
Голубец• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
В пенсіонерів є діти, внуки яким вони залишать житло. І які зобов´язані за ними доглядати і піклуватися
Страна обязана была обеспечить пенсионерам достойную старость с нормальной пенсией, так то. Дети и внуки есть не у всех, по разным причинам.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Дорого вона буде весною, а зараз вона нормально коштує.
хто поняття не має як вирощувати овочі в теперішніх умовах. скільки коштує насіння, обробка землі, обробка овочів від шкідника, полив, транспортування і всі інші витрати і
перешкоди. Зменшення посівних площ, спека аномальна.
Вы кого то кроме себя слышите? Она НЕ нормально стоит в соотношении с зарплатами и даже другими овощами, а ну, или те овощи выращивать и транспортировать не надо? Цены взвинтили именно на картошку и капусту, основные овощи.

Кстати, на РЦ цена в разы меньше, т.е. себестоимость не так уж и выросла, но кто-то решил хорошо навариться.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляГолубец
Щось не можу згадати, коли це ’страна’ ото піклувалася про людей.
Кожен сам за себе.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Можете переїхати в село і вирощувати, ’безкоштовно ’.
Ну давайте мне хатку и я перееду, в чем проблема? Только вот беда, если такие как я переедут выращивать капусту, то такие как вы детей будете рожать и учить дома, но тоже ’бесплатно’)
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!

Вам дорого, не купуйте. Куплять ті кому ціна підходить. Кожного року є неврожай на якійсь овоч. Вже цибуля була по 60 і морква по 70.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Так продайте квартирку і купіть хатку.
Судячи з того, що вам дорого капуста, як спеціаліст в своїй галузі ви не дуже реалізована. Тому ніхто не зауважить ваш
’ подвиг ’. Незамінних людей не буває
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так 15 це ще дуже хороша для жінки зарплатня))) Купа жінок на 6000 працюють, і радіють, бо в маленьких містах роботи нема.
Як на ці навіть 16 прожити? В мене аванс 6. 1500 дочці студентці, 3000 комуналка, на що вистачить решти? Взимку лише на комуналку?
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Мої батьки вирощують батат. Цього року продавали по 150 і 100 грн.
В мене в цьому році експеримент був, декілька кущиків. Тема цікава
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляГолубец
Не все любители в земле копошиться как вы
А я тоже не любитель. Жизнь заставила
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Что ещё не делать? Вы реально не понимаете проблемы? Когда люди начнут с голоду умирать от искусственно поднятых цен, тоже норм вам будет? Типа вам дорого жить так умирайте?
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Так продайте квартирку і купіть хатку.
’ подвиг ’. Незамінних людей не буває
Ок, не хотите купить прокладки по 1000 у меня, которые в Еве по 100? А почему? Вам дорого и вы не ахти специалист?)
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
В сёлах детей тоже учить кто-то должен, и доктора есть
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Яке житло? Чверть країни бомжує.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Так коли я писала, що може бути голод - тут з мене сміялися, а тепер півень клюнув.
Чого помирати? Землі є багато, цілі села пустують - вперед
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Никак, у нас с мужем ЗП по +/- 45-50, раньше одна ЗП откладывалась, сейчас только одна за почти вся на питание только уходит.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
А я тут при чем? Я не медик и не педагог.
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Где пустуют села с жили мы домами? Можно адреса, готова завтра ехать и оформлять на себя.
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Это не искусственно поднятые цены. Овощи как минимум поливать надо, даже если как у меня вода из скважины, то полив это затраты электроэнергии. А ещё в цену семена, обработать землю, инсектициды ну и работа
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Яке житло? Чверть країни бомжує.
А без житла тепер все? Нехай мама з татом з голоду вмирають? Обов´язк дітей доглядати
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Значить, медикам і педагогам краще звільнятися і працювати у приватних закладах. Вирощувачі капусти хай платять за освіту і лікування.
Летюча помилка• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ок, у мене дитина лежача. Я вже бачу, як вона виросте і попіклується про мене.
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А ви мед і ложкою? Вічно все вам подавай на блюдічке з кайомочкою) Хто захоче вижити знайде спосіб.
Мені мій будинок ніхто безкоштовно не дав.
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
С оформлением на себя нигде, а вот для жизни найти можно
ПампушОК• 23 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Та до цього якось була. Може й не долежувала до весни але до молодої їли свою. А цього року жах..... Поливали звісно і від білокрилки кропива двічі....Такий рік видався
Настоем кропивы поливали или брызгали?У меня белокрылка напала на перец чили комнатный,я устала уже бороться с ней😭😭😭
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
А мясо и другие овощи сами растут? На них никаких затрат нет?
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
А у государства нет обязанностей? Зачем тогда платить налоги? Чего мужчин тянут какой-то долг отдавать, если все сами люди должны?
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А где вы эти частные учреждения возьмёте?)
Неваляшкина• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
З цим запитанням під Верховна раду.
Тут тема про капусту
Колгоспниця• 23 октября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Гоу в село и узнаете
Пиу!Пиу!• 23 октября 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ну так это ваш же совет про бесхозные села🤷

Мне тоже квартиру никто не дарил, так это повод теперь вам наживаться на людях, пользуясь ситуацией?