Пожмаковна• 23 октября 2024
Как смотрят после родов ?
На кресле? А как смотрят если кровит?
Бурундучиха• 23 октября 2024
Мене з першим сином не дивилися , з другим дивилися. Різні роддоми. Не приємно , там тільки почало все заживати, а туди сують пальці .. В мене була інтерн, може тому так неприємно дивилася....
А я з косою• 23 октября 2024
Ответ дляБурундучиха
Бо треба перевірити чи закрилась шийка чи ще щось. Мені і шви мацали, щоб впевнитись що все добре зашито.
Дама_с_коготками• 23 октября 2024
с первыми родами и со вторыми смотрели заведующие, ощущения жуткие, капец, очень больно
Бурундучиха• 23 октября 2024
Ответ дляА я з косою
Так шийку не перевіряли
А я з косою• 23 октября 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Я иногда такое читаю и не могу понять, это такие врачи живодеры или как? У меня епизио было, и то смотрели очень аккуратно и почти не больно.
Слава Українi• 23 октября 2024
Ответ дляА я з косою
Та просто є такі , які не вміють акуратно. Я народжувала за домовленістю, то пам´ятаю як всих позвали на огляд, я стою в черзі, а дівчата діляться одна з одною який там коновал оглядає. В мене було епізіо, то ж було страшно. Але на моє щастя мене прийшла оглядати моя ж лікарка. І зараз теж в мене гінеколог, в якої я постійно роблю щорічні огляди , дуже ніжно дивитися і бере аналізи, ніколи не було дискомфорту.
ЧупакабраЗеБест• 23 октября 2024
как варч умеет так и смотрит.
бывают такие жестокие, на трясущихся ногах те рожницы выходят.
я после вторых родов отказалась.
после третьих - делали узи только в день месячных, на этом все.
я после вторых родов отказалась.
Даха-сваха• 23 октября 2024
Лікарка була, по домовленності, мене не дивилась, робила УЗД. Потім прийшла, коли ’кетгут’ розсмоктався, бо трохи прихвачували