Файна цьоця• 23 октября 2024
Що порадите обов´язково везти з собою закордон?
Їдемо з дітьми на невизначений термін закордон. До від´їзду два місяці. Що порадите обов´язково з собою взяти чи зробити до від´їзду? Про аптечку знаю, зуби полікувала. Речей планую брати зовсім мало. Можливо дасте ще корисні поради. Дякую
Украиночка• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
А детских паспортов тоже может быть два?
У моей дочки ещё год действует паспорт, но тоже думала над тем, чтобы сделать на всякий случай второй....
Конечно, можно. Делайте обязательно💙
Трейдер кріпти• 23 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Конечно, можно. Делайте обязательно💙
Спасибо за информацию
woman Warrior• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
может, и лучше сделайте
Дама_из_рекламы• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Слава Богу что Ваш ребенок не болеет. Многие дети часто болеют простудными заболеваниями, ангинами, бронхитами, поносами....да чем угодно.
Все это должно быть в аптечке.
Просто Вы своими советами сбиваете с толку автора, написав что ’все без проблем можно купить там’.
А ’там’ так просто ничего не купишь кроме леденцов от горла. Поэтому все что принимают дети и чем обычно болеют и лечатся - должно быть с собой.
Все это должно быть в аптечке.
А где вы?
Реально можно все купить, ну кроме конечно антибиотиков и каких-то ’сложных’ препаратов по рецепту.
Но антибиотики вроде и в Украине уже по рецепту? Не? Я лет 5 уже не принимала, хз...
Хотя я не отговариваю, я лишь поделилась своим опытом. Я ничего не везла толком. Аптечку по минимуму, а то что было - как-то и не пригодилось. Болели - получали бесплатно по страховке. Если не обращались - то просто покупала в аптеке свежее и все, потому что украинским срок годности истек.
Если уж везете, то на сроки смотрите тогда
Файна цьоця
• 23 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Сделайте загран паспорта в Украине всем. Их можно иметь два, независимо сколько лет ещё действует текущий. Жалею, что не сделали. Теперь это очень долго и в разы дороже. Сделайте перевод всех важных документов в бюро на язык вашей страны. Про банковские карты вам уже написали, ещё можно сделать валютные карты, тоже очень выручают, на них намного больше лимит на снятие. Доверенность на тех, кто остаётся в Украине
Дякую!!!
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Уезжая с детьми должна быть полностью укомплектована аптечка. Пшикалка в нос не прокатит.
За кордоном нема проблем з ліками і вони кращої якості
Трейдер кріпти• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Пожалуйста, не сбивайте людей с толку такими советами. Если лекарства нужны срочно, а их нельзя купить без рецепта там, в за рецептом нужно выбегать и не один день - то пусть их человек лучше возьмёт из Украины, а там походу разберётся на месте.
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляLacrimo
Попереводити максимальну кількість різних папірців і документів, ліки на рік. Поробити копії папірців і документів і мати комплект в кожній валізі.
Не потрібно нічого переводити без потреби, бо все одно будуть потрібні свіжі переклади від сертифікованого перекладача. Всі ліки будуть безкоштовно по страховці
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Все першої необхідності можна купити без рецепту , не думаю , що комусь приведе в голову давати антибіотики без призначення лікаря
вкрации• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Всі різні.
У дитини рвота сама по собі не зупиняється (якщо вірус чи ацетон), потрібно тільки вколоти чи дати випити Церукал, у нас з собою не було, поїхали в швидку, сиділи там майже 3 години (дитині воду і пепсі пропонували), я знайшла в укр. групі у кого є Церукал. Поїхала забрала, дитина випила і рвота зупинилась, а з таким лікуванням, було б зневоднення, а потім крапельниця. Це Чехія, якщо що.
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ длявкрации
Всі різні.
Ні, при рості нічого невідкладно не потрібно давати, тим більше не можна нічого колоти, церукал дітям заборонений категорично. Для невідкладних станів є швидка. Кола прекрасно справляється, щоб не було зневоднення
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Безкоштовно ліки по страховці🤣
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Безкоштовно ліки по страховці🤣
Так, в мене покриваються всі ліки, крім косметології
Дама_из_рекламы• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
А ви в якій країні?
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Це далеко не в кожній європейській країні так. Якщо у вас безкоштовно, то далеко не факт що у автора в Хорватії буде так само.
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Автор не писала куди збирається
вкрации• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Дитині 10, і з 8 при рвоті педіатр завжди назначала Церукал, бо рвота самостійно не припинялась. І кола до жопи, якщо вона ригає кожні 5 хвилин, і колою також.
Всі діти різні, і я краще візьму з собою ліки, чим буду знову сидіти в швидкій і чекати з моря погоди (дитина ж не помирає).
КротоТо• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Автор не писала куди збирається
Так тим більше. Ви радите нічого не брати, навіть не знаючи країну.
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ длявкрации
У вас дуже поганий педіатр, цей препарат впливає на нервову систему, тому для дітей заборонений вже давно. А рвота просто захисний механізм організму, вона ніяк не зашкодить, головне дотримуватися миттєвого режиму
вкрации• 23 октября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Планую в Хорватію
Просто попереджаю, в неділю все зачинене, все (аптека, магазин), працюють тільки заправки та лікарня.
В сб ввечері майже немає свіжого м´яса в супермаркеті, принаймі так в Задарі.
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ дляКротоТо
Я ще коли жила в Україні, замовляла ліки з Європи, ніде нема проблеми їх купити і точно не підробка
вкрации• 23 октября 2024
Ответ дляХата на мати
Ви повторюєте одне і теж
, який питний режим, якщо дитина ригає весь час. І ковток води чи коли, відразу виходе, і ацетон зашкалює бо пити не може, ригає більше ніж п´є. А якщо зупинити рвоту, то можно відпоїти (бетаргіном наприклад).
Хата на мати• 23 октября 2024
Ответ длявкрации
Ви повторюєте одне і теж
Ацетон при частій рвоті теж нормальна реакція, організм швидко відновлюється лише за допомогою рідини. Призначати церукал дитині це жесть
Зубная фея• 23 октября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Лекарства разные, антибиотики в том числе. документы все....
Чай я бы взяла с собой, если пьёте. Почему-то проблема купить нормальный листовой чай.
особенно с черным проблема...