Рятівник Малібу• 23 октября 2024

Что будет с теми,кто уже ранее получил инвалидность

И она допустим,пожизненная. Её что аннулируют? И если справка мсек,а её расыормируют,то будет недействительна справка?
ingaruta• 24 октября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Мне может кто-то обьяснить пожалуйста, почему обычным людям с инвалидностью платят три копейки,а прокурорам по 800 тысяч в год?
Так было всегда,с россии пример брали.Там чинуши миллиардеры,а простой народ нищий.Теперь все.Лавочка халявки закроется.Как в Европе у нас будет

Кузякин• 24 октября 2024
Ответ дляПеремелица
У меня у мужа инвалидность, надо каждые два года продлить. Наверное с возрастом дефект сосуда возле сердца исчезнет и он здоровее станет. Так у него талмутов, историй и два раза в год стационар. А у родственницы купленная пожизненная, диагноза не знаю, но в больнице ни разу не лежала и справок нет, только корочка и пенсию получает. И вот чудеса, муж военный её военнослужащей сделал, оказывается инвалидам можно и служить в тылу. И пенсия и ЗП не маленькая. Я бы и женщин проверила, не только мужчин.
У меня у мужа - это как?
Что за набор слов.
У моего мужа.
ingaruta• 24 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А тем, кто сейчас в процессе оформления, как теперь?
Уже прошли долгий путь, ждем дату мсэк уже месяц.
Не липовая, артроз 4 стадии, человек пока ходячий.
Вам же сказали-если не липа-бояться нечего
задумчивая мордочка• 24 октября 2024
Ответ дляingaruta
У нас тоже просто народ нищий. Давайте про нас, а не про россию
задумчивая мордочка• 24 октября 2024
Ответ дляКузякин
У меня у мужа - это как?
Что за набор слов.
У моего мужа.
Блин, как как напишете,сказала - отрезала)))
Запароленое одеяло• 24 октября 2024
Ответ дляingaruta
забыли упомянуть, что в рашке инвалидность дает доплату к пенсии, а у нас или пенсия по инвалидности или по возрасту. а в европе почему- то народу бесплатные операции делают, в отличии от нас тут. резать правду-матку надо по живому..
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
нет, все будет гораздо хуже. Они хотят сделать проценты потери трудоспособности. Для примера: отсутствие ноги - это всего 30 процентов такой потери. Т.е. они хотят оставить инвалидность только лежачим, фактически. Очень удобно.Сколько выплат сэкономят и положат себе в карман, сколько сразу можно на мясо отправить, сколько можно не демобилизовать из армии, ну красота же! Сплошная выгода!
Про ліквідацію МСЕК вже дуже давно було прийняте рішення. Але ці суки поспішають, бо ж проблема не тільки у цивільних інвалідах, яких не мобілізують, а і в тому, що величезна кількість військових повертаються інвалідами. А виплати де взяти, якщо красти не хочуть припиняти? Ось вам і нова мотивація. Ти життя, здоров´я, борг уявний віддав цій нелодержаві, а тобі у відповідь х...й. І зараз добитись компенсації нереально, а тепер ще й хлопцям з ампутаціями будуть доводити, що вони здатні інтегруватись і працювати. Жолнович вже заявила, що без рук ніг не потрібно виплачувати пенсію, а працевлаштовувати. Суки, ненавиджу, бажаю їм всього, що вони зробили з людьми.
Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляKROX@
Я маю кучу знайомих, які звикли все, що можна купити, домовитися, все собі робили. Від відкриття всіх категорій на машину до купівлі інвалідності. І от вони зараз працюють, відпочивають, бо «інваліди», а ти Вася йди воюй, раз жив чесно.
От я про таких «інвалідів» і пишу, а не по тих, хто дійсно має проблеми зі здоровʼям
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Ви інвалід, чи у вас в родині є інвалід? Ви серйозно думає, що комусь потрібна та фіктивна інвалідність з пенсією у 3 тис? Під час війни її купували, щоб не мобілізували. Не ловили б пси паршиві по вулицях мирних, то нікому б ця інвалідність не здалась. А тепер про працевлаштування, як добре нашим новоспеченим європейцям розказувати про Європу, які вже забули про реалії України. От у Німеччині працюють. А тепер давайте, як з ампутацією працювати слюсарну, механіку, будівельнику, простому робочому на заводі і ще безліч робітничих професій, які якраз і є основною масою на фронті? ЗАВЖДИ постраждають прості люди, викинуті на смітник. Не смішіть своєю європою.

Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляДуб береза
Слушайте,Дай Бог вам не сталкиваются с этим.
Первые кто пострадает это действительно больные,не прокуроры их семьи.
Выплаты,не гневите бога...
Чому не стикалась? В близькому оточенні, на жаль, є люди зі справжньою інвалідністю, вони не переживають за новий МСЕК чи що заберуть на війну. (Про розмір пенсії я не кажу - вона мізерна) Але серед знайомих є куди більше липових, ті, які купили собі ці інвалідності і не соромились про це говорити. Так от, для них же є якийсь резон у цьому? Пенсія як бонус до ЗП, проїзд, зараз - відстрочка від мобілізації …
Конфиденциальность• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А чому в думаєте, що у всіх пенсія 3000 грн? Розмір пенсії по інвалідності встановлюється у % від заробітної плати, тож в тих самих прокурорів пенсія далеко не 3000 грн.
Трільчиха• 24 октября 2024
Ответ длямегамоСГ
В развитых странах население оказывало бы отпор при попытке его перемолоть. У нас всех всё устраивает. О чем речь вообще?
Население развитых стран спрашивает на форумах, зачем у нас отлавливают на улицах, если можно прислать письмо (повестку) по почте, или на еmail.
Много вы знаете развитых стран, где люди живут не по прописке, или выбрасывают письма от госорганов, в мусорку?
Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Нижче якраз написала. Купували і до війни, після війни ціни виросли. Є близькі знайомі, які розповідали скільки це коштує. Тут не сміятись, а плакати хочеться, бо у МСЕК гроші несли не лише прокурори, а от такі прості люди
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я про простих людей. Мене прокурори мало цікавлять. Ще залежить від групи. Переважна більшість це 3гр. Ну 4-5 тис. Це ті гроші за які люди готові тисячі валюти платити? Це ж не вигідно чисто математично. Причиною є відстрочка від мобілізації. Не гнали б на убой, як худобу, нікому б ця інвалідність не потрібна була.
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Я вам написала причину чому несли чоловіки. Ви плакати хочете, що ваші знайомі змогли вберегтись від смерті, мені через те, що людей, як скотину на смерть відправляють і кожен втікає, як може.
Мой завтрак• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Не повірите, оформляли і багато, особливо в селах, для них 3-4 тис це не так уже і мало, а цінники за оформлення там були нижчі. Плюс люди могли працювати не офіційно, їздити на заробітки чи ще щось, здоровʼя же дозволяє
Блискавка• 24 октября 2024
У меня есть знакомый, который купил себе инвалидность и прекрасно кактаетя с женой за границу. Если таким снимут, то ничего страшного. Дкмаю, таких инвалидов , большинство а Украине
Отчебучкина• 24 октября 2024
Ответ дляКузякин
У меня у мужа - это как?
Что за набор слов.
У моего мужа.
Это хит советчицы.Не мешайте)
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Звісно, нічого страшного. Якщо він без блатів і не затупить поки є можливість втекти з концтабору, то буде ще один 200-300. Вам же від цього легше жити буде.

Чупа-чупс• 24 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Працюю в Німеччині, держструктура. У відділі з 20 чоловік - одна жінка на інвалідному візочку, діагнозу не знаю, можливо якась форма ДЦП, координація рук порушена, взагалі не уявляю як вона може з документами працювати, інший чоловік - на милицях, і робота не завжди сидяча, часом потрібно ходити і ще розвозити коробки. А скільки людей по організаціє шкутильгає чи трішки горбатих то окрема тема. І працюють, не скаржаться. І ніхто інвалідність не отримує через відсутність мізинця на лівій руці. І це в багатій, соціальній державі. А ми, виявляється, можемо собі дозволити утримувати липових інвалідів
Да, но при липовых инвалидах у нас невозможно оформить инвалидность реальным инвалидам. У знакомого было 2 инфаркта , еле ноги переставляет. Сказали 2 группа положена , но без денег не дадут. У мужа в детстве перелом позвоночника в двух местах был, врачи удивляются как он вообще ходит? Так инвалидность дают 3 группу и то на год , а потом продлять
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
Дайте відповідь на моє питання, ви ж досвід Європи тут пропагуєте. Як цим всім інвалідам з фронту інтегруватись у свої професії, про які я вище написала? Язиком лякати ми всі можемо, а хто реально стикнувся розуміє, що їх викинуть на смітник. От і вся слава герою буде.
Обижулька• 24 октября 2024
Думаю, что с теми, кто получил пожизненную группу до войны ничего не будет. Оставят группу.
А тех, кто во время войны получил, скорей всего отправят на подтверждение
Где тут 0?• 24 октября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Что не понятно ,то фоп ы им мешали ,пенсионеры ,теперь инвалиды.Денех нет.Деньги есть только в карманах власти.Когда же начнёт что то меняется в лучшую сторону в этой стране?
Только в худшую, на лучшую не надейтесь никогда
Наивная Хо• 24 октября 2024
У меня муж инсультник,парализована рука,нарушена ходьба,трепанация черепа.у нас дали 2 группу на год,обновлять ежегодно.в Польше на 5 лет сразу дали,самую высокую степень,у них нет групп.пенсии в Польши не дают,у нас 2600,так как инсульт случился в 35 лет
Конфиденциальность• 24 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Прості люди не купують інвалідності, бо в них грошей немає
Жена брата Админа• 24 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну такі як там розцінки оголошують по 15-20-30 тисяч, то звісно не мають.
Конфиденциальность• 24 октября 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Вы сами себе противоречите, группу же оформили
Конфиденциальность• 24 октября 2024
Ответ дляОбижулька
На основании чего?
Заюшка_хозяюшка• 24 октября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Если вы получили инвалидность законным способом, то ничего с ней не случится
Не смешите.
Трільчиха• 24 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Инвалидом быть несчастье, если что.
Так ещё и поиздеваться хотят.
Больше всех над инвалидами издеваются те, кто продавали липовые инвалидности и те, кто их покупали