Зупинили виплати ВПО, пішла на консультацію, сказали у Вас зарплатня 10000грн на людину(живу одна з двома неповнолітніми дітьми), в мене зарплатня 12000грн(чистими). Вони для розрахунку взяли липень місяць коли мені заплатили відпускні 37000грн(чистими). Відпустка 2 місяці, роблю педагогом. Підкажіть, може у когось була така ситуація, що робити?
Ответ дляsvett1981
А откуда они брали данные? Если вы предоставляли, то надо было попросить бухгалтерию чтобы указали в справке доходы как в отчёте ЕСВ, чтобы не в месяце начисления отображали, а за какой месяц начислены
Вони самі десь беруть. Довідки про доходи ніхто не надає.
marina.stk• 24 октября 2024
Автор, з якого ви міста? У багатьох регіональних центрах є організація «право на захист», де дійсно є безкоштовна допомога для впо.
MillenniumStory• 24 октября 2024
По этой причине, очень многие ВПО возвращаются обратно, что и признало украинское правительство
маринабаранова• 24 октября 2024
Так на детей - вы тоже получаете соцпособие, или алименты. Они тоже засчитываются в общий доход семьи, вместе с вашей зарплатой.
maxi-tarakashka• 24 октября 2024
аліменти? виплати на дітей?
почитайте які доходи беруть у розрахунок, і порахуйте самі скільки ви отримали за третій квартал
4. До середньомісячного сукупного доходу враховуються такі доходи:
заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
грошове забезпечення військовослужбовців;
пенсія, щомісячне довічне грошове утримання суддів у відставці;
стипендія, у тому числі із сумою її індексації, нарахованої відповідно до закону (крім соціальної стипендії, яка надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа);
соціальні виплати, які призначаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій (військових адміністрацій), виконавчими органами міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (далі - органи соціального захисту населення);
допомога по безробіттю, інші страхові виплати, які призначаються фондами соціального страхування;
грошові перекази, отримані із-за кордону;
дивіденди від цінних паперів;
інші доходи, відомості про які отримано від ДПС і Пенсійного фонду України, а також задекларовані особою доходи, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення.
дивіденди від цінних паперів;
Ответ дляmaxi-tarakashka
аліменти? виплати на дітей?
дивіденди від цінних паперів;
Місячний дохід 12000грн і крапка
maxi-tarakashka• 24 октября 2024
Ответ дляОльга-79k
Місячний дохід 12000грн і крапка
беріть у них офіційну відмову і звертайтесь до суду