Миллениалка• 24 октября 2024

Поділіться досвідом про флоріум

Хочу замовити піони на флоріумі.
Хто брав?
Бувають пересорти?
Кнопкотиць• 24 октября 2024
Бувають
палка-копалка• 24 октября 2024
Я один раз замовляла. Не піони. Прийшло все,як треба.
Кнопкотиць• 24 октября 2024
Автор, які півонії вибрали?
Фрикаделька• 24 октября 2024
пару раз брала по акції, було все ок
П´яна вишня• 24 октября 2024
Заказывала каллы разных цветов, пересортицы не было, всё отлично. Но через год заказывала тюльпаны, была сильная пересортица,не те цвета в итоге
А поговорить?• 24 октября 2024
Ми купували безпосередньо у них в сезон цвітіння півонії .
Сподобалось 👍
Блакитне небо• 24 октября 2024
На флоріумі купую вже 8 років. Ніколи не було пересорту. З іншими магазинами бувало, а тут ні. Але дорого) можна знайти дешевше.
ФФФФристайла• 24 октября 2024
Я брала в них бегать разїв. Якість 🫶❤️‍🔥
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Щороку купую тюльпани різних сортів, жодного разу не було пересортиці, все прекрасно, я задоволена сортами дуже. Автор, будете замовляти, введіть промокод Наша дача, буде знижка 10%на все
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
Та я б не сказала, шо прям дорого. Я дешевше не знайшла, принаймні. Наприклад, махрові тюльпани за 59грн 3штуки - це прекрасна ціна, простіші ще дешевше. Плюс за перше замовлення 150грн бонусу і по промокоду мінус 10%додатково. А якщо брати ще й на розпродажі, то взагалі клас. Мама минулого року вже майже в грудні взяла на фінальному розпродажі хости сортові дорогі, ризикнула, зараз у неї розкішні, все прижилося. З півоніями так не вийде, правда, їх взагалі краще в серпні садити наче
Радість моя• 24 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На Флориуме? Вы ничего не перепутали?
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Ответ дляРадість моя
На Флориуме? Вы ничего не перепутали?
Так, мої тюльпани сортові всі звідти за всі роки, все співпадає. Я, чесно кажучи, і подумати не могла, що якось інакше може бути. А що, у вас щось не так?
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
І лілії дуже класні брала там, нарциси, крокуси, іриси бульбами
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Ці звідти
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
І ці
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
І ці. Це не всі, але фото нема
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Я стежу за блогером Наша дача (дуже толковий дядько, так все розповідає про рослини, город, сам переселенець з Луганської області), у нього багато рослин звідти, тюльпановий рай просто і дуже розкішні кали, недавно якраз показував, як їх викопувати, шо з ними робить. Я собі теж хочу, але не було в наявності, коли замовляла два місяці тому тюльпани свої. А можете свої кали показати?
Блакитне небо• 24 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, дорого на флоріумі. Приклади. Калібрахоа на Флоріумі в 2022 році коштували 84 грн., геліотроп 89 грн. Я купувала їх по 20-30 грн. в 2023-24 роках не на Флоріумі))) те, що я можу знайти не на Флоріумі, я купую не на Флоріумі)
Радість моя• 24 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я про промокод. Не сработал он, но потом ввела без пробелов и прошел.
Заказываю там лет 5 и ни разу не встречала промокодов, только флорики использую.
Начальник Анонимов• 24 октября 2024
Піони зараз активно пропонують у Фейсбук. Група Піони України. Там відразу видно які поділки продають, багато різних.
НашлаПерепискуМужа• 24 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
А, ну такі рослини я не брала, нічого не скажу. Звісно, є такі рослини, які навіть у людей на базарі краще взяти, бо в рази дешевше (наприклад, всякі злаки, хризантеми, малина, полуниця і тд). А бульбові у нас всюди дорожче, тому беру там
автор Миллениалка • 25 октября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не діє пром код
НашлаПерепискуМужа• 25 октября 2024
Ответ дляМиллениалка
Не діє пром код
Діє! Щойно перевірила, що діє, зняло 10%! Нашадача без пробілу