.Апельсинка.• 24 октября 2024

Які таблетки для посудомийної машини найкращі?

Результат:
вже голосів: 64
17 (26.56%) Тиц
16 (25%) Фініш
11 (17.19%) Свій варіант в коментарях
9 (14.06%) Фейрі
8 (12.5%) Сомат
3 (4.69%) Фрош
Ёшки_Матрёшки• 24 октября 2024
Пользуюсь Denk mit
КохайтесьЧорнобровi• 24 октября 2024
Не знаю точное название, упаковку выбросила. Сомат были мягкие гелевые капсулы, мне их прислали бесплатно к какому-то заказу, прямо глянцевая и посуда и сама машина внутри после мытья. Впечатлили.
Но мне надо использовать огромный запас дома финиша 3 в 1 сначала
Женщинас• 24 октября 2024
Я люблю фейри и финиш те что капсулами с гелем они лучше всего отмывают и посуда аж скрипит , хорошо и кастрюли и сковородки моют
ТрамвайGirl• 24 октября 2024
Теж плюсуюсь за денкміт
Советчица Года• 24 октября 2024
Найкраще миють фейрі гелеві капсули. Але дуже смердять.
Ms. Android• 24 октября 2024
Denkmit але тільки nature, без запаху, миють дуже добре
ЛЮБА• 24 октября 2024
Мне капсулы больше нравятся , от таблеток в последнее время белый налет на стаканах ( особенно заметно)
пАлАвинкА• 24 октября 2024
Хорошие в капсулах
Ленне-Рейма• 24 октября 2024
W5
Ранковий базар• 24 октября 2024
Якщо знайдете, то ’ w5 ’ супер! Вони в магазинах з товарами з Європи. Як ні,то Фейрі найпотужніші)) але смердять хімозою жорстко
Видна міленіалка• 24 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Які капсули купуєте? Теж задовбав білий наліт :( брала bio mio коли в Харкові жила ще, то такого не було. Зараз в західній частині України від біо міо той білий наліт.. я розумію що вода тут інша, але не можу підібрати засіб для миття :(
Денк міт теж наліт дає, w5 пробувала.. і там наліт, але менше..
Несу пургу• 24 октября 2024
Ці мл улюблені , без запаху і дуже добре відмивають
СкиниУскачи!• 24 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Пользуюсь Denk mit
тут колись також прочитала пораду , давали посилання на сайт , там відправляють пробний набір таких таблеток - економ варіант (побиті трохи), мідл сегмент і дорогі , по 3 шт наче . мені дуже сподобались , тепер завжди беру їх .до цього мила миючим сомат
Ёшки_Матрёшки• 24 октября 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Я ними пользуюсь уже 20 лет. Последние годы беру Revolution
Біток чи ефір?• 24 октября 2024
домол
финиш моют хорошо но как же оно воняет
Горлаю зрання• 24 октября 2024
таблетки ’тиц’ на втором месте я зашла тоже чтобы почитать. от фрош остается такая как пленка на посуде. Так что не могу репомендовать.
ЛЮБА• 24 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Финиш и фери , финиш вообще без запаха после мытья , фери запах лимона . Посудомоечную машину раз в месяц прогоняю с таблеткой для очистки машинки .
Видна міленіалка• 24 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Дякую. Подивлюсь ще фері. Бо фініш мені хімією смердить шокапець…
ЛЮБА• 24 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Посуда без разводов и налета .
Котогосподиня• 24 октября 2024
У меня Финиш таблетки. Нареканий нет
Трохи злякана• 24 октября 2024
Такими пользуюсь. Претензий у меня нет
Ленне-Рейма• 24 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
У мене та сама проблема, але тому, жорсткість води змінилася в місті (була 400, зараз більше 2000). Але моя посудомийка дуже стара і явного способу виставити жорсткість води я не знайшла. А взагалі вона виставляється, і тоді будь-яким засобом буде мити добре, без нальоту
Видна міленіалка• 24 октября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Я пробувала гратись з налаштуваннями, таке враження що як би не виставляла той рівень - машинці всеодно
tabs• 31 октября 2024
Це ніби буде виглядати, як реклама, але вона підтверджена тут, на Кідстафі 3000+ відгуками за 9 років. Тому - це і порада.

Таблетки - виключно німецькі, виробник Dalli Werke, який виробляє побутову хімію для торгових мереж Lidl, Aldi, Rossmann (у нас - Ватсонс), Rewe, Edeka, DM і ще з десяток торгових мереж.

той самий Denkmit, про який тут згадували вище - це бренд торгової мережі DM, і це - продукція виробництва Dalli Werke.
Як і інші бренди, такі, як : W5, Domol, Miele, Blik, Saubermax, Tandil, Alio, Magnum... разом приблизно 40 брендів

Зайдіть, і просто почитайте відгуки покупців з Кідстафа. А, і пробники - безкоштовні :)

Відгуки: https://www.kidstaff.com.ua/userhistory-915886.htm...
Пробники: https://www.kidstaff.com.ua/tema-11577216.html