Тётя Хрюша• 24 октября 2024
Для чого колеги так роблять?
Працюємо з колегою в сусідніх кабінетах. І інколи заходить наша колега щоб поспілкуватись, щось розповісти(в основному вона заходить до моєї колеги) і починають вони говорити , а потім шепотом розмовляють по 15 хв, щоб я нічого не почула. Який сенс так робити? Хочете поговорити щоб я не чула підіть собі візьміть каву та й говоріть, або закрийте двері в кабінет, не лишайте їх відкритими
Инфотуфелька• 24 октября 2024
Да, можно делать как вы сказали.... а можно и так как они делают... это ж не запрещено)
Яйцеголовая• 24 октября 2024
який милий у вас нік, в тему
а по суті - вас це вгазалі не повинно обходити, оті чужі розмови
АяВсёЗнаю• 24 октября 2024
Я представляю, как у автора уши шевелятся и вокруг своей оси поворачиваются.
Хата на мати• 24 октября 2024
Недостаток культуры, не обращайте внимание. Может свою личную жизнь или сплетни о других коллегах
Яйцеголовая• 24 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
о, ви теж уявили?