Тётя Хрюша• 24 октября 2024

Для чого колеги так роблять?

Працюємо з колегою в сусідніх кабінетах. І інколи заходить наша колега щоб поспілкуватись, щось розповісти(в основному вона заходить до моєї колеги) і починають вони говорити , а потім шепотом розмовляють по 15 хв, щоб я нічого не почула. Який сенс так робити? Хочете поговорити щоб я не чула підіть собі візьміть каву та й говоріть, або закрийте двері в кабінет, не лишайте їх відкритими
Пиши-пропало• 24 октября 2024
Може вони не хочуть вам заважати працювати
Инфотуфелька• 24 октября 2024
Да, можно делать как вы сказали.... а можно и так как они делают... это ж не запрещено)
Пушап Мі мі• 24 октября 2024
Колеги умнички молодцы,и у стен есть уши поэтому надо шептатся
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 октября 2024
тайминг нужен и увольнение. от сучки)
Яйцеголовая• 24 октября 2024
який милий у вас нік, в тему
а по суті - вас це вгазалі не повинно обходити, оті чужі розмови
АяВсёЗнаю• 24 октября 2024
Я представляю, как у автора уши шевелятся и вокруг своей оси поворачиваются.
Хата на мати• 24 октября 2024
Недостаток культуры, не обращайте внимание. Может свою личную жизнь или сплетни о других коллегах
АяВсёЗнаю• 24 октября 2024
Альфасамка• 24 октября 2024
о зміїне кубло
Яйцеголовая• 24 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
о, ви теж уявили?
Комиссия50%• 24 октября 2024
Скажите громко - я все чую!
И посмотрите на реакцию 😂