Винник• 24 октября 2024
Як правильно пофарбуватися в світлий колір
Дано: Не фарбоване волосся, темний шатен. Хочу перефарбуватися в пшеничний блонд. Як правильно це зробити? Самої фарби буде не достатньо я думаю. По моєму правильно спочатку висвітлитися, а потім наносити фарбу. Порадьте як правильно, щоб не споганити волосся. Фото додаю. Всім спасибі.
Мамкиня доця• 24 октября 2024
правильно в салоні, обирайте колориста нормального.
Явно не в експрес перукарні.
Працівниця року• 24 октября 2024
Подивіться на Ютубі канал Ivanetskaya - там дуже багато оглядів на домашнє освітлення. Можливо Ви передумаєте і збережете собі волосся та настрій.
Залетна Я тут• 24 октября 2024
Самі не зробите, може бути плямами, краще пофарбуватися в салоні, хоч перший раз виходу з кольору.
Мама фіфті цента• 24 октября 2024
1- не фарбуйтеся массмаркетом там дикий відсоток окисника ( спалите все що можна)
2- тільки професійні фарби на низькому окиснику
3- не пошкодуйте грошей і підіть в перукарню щоб потім не кусати лікті, бо як то кажуть - скупий платить двічі
ВсеЧетко• 24 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Воно і з салону такий самий результат, в інсті гарно, в реалі не видно щось блондинок з довгим красивим фарбованим волоссям. Іванецька сама вже давно покинула псувати волосся блондом.
Слобожаночка• 24 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Я сама красила много лет Лонда проф (сначала 10, потом 9) на окислителе 9% и ничего не спалила. Натуральный цвет как у автора
Йосип_молодий• 24 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Та прям там. Ці страшилки, щоб перукарі заробляли. Фарбувалась років з 7 у блонд, нічого не перепалене, волосся на місці.
Цідило правди• 24 октября 2024
На вашій фарбі колір не відповідає фарбі.
З тоном 8.1 ваше волосся ніколи не буде таке як на коробочці у баби . Ось такий буде
Медсестричка• 24 октября 2024
Я остветляю сама уже два года. Из черного в полностью бесцветный, потом краска. Пудра плюс окислитель, пробовала все 3, 6, 9, 12. На 6 больше всего нравится.
Слобожаночка• 24 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Кстати да. Я когда красилась 9кой с 9% окислителем, то получался примерно как на коробке. 8ка не такая светлая. А если к ней 6% окислитель взять, то точно как вы показали выйдет. А это практически такой же, как у автора натуральный и смысл тогда....
Сосиска_Втесте• 25 октября 2024
Может мелирование? И осветленные пряди затонировать в этот пшеничный оттенок.