Тримаю свічку• Изменено 24 октября 2024

Чому у деяких гарна чиста шкіра, а я все життя як

підліток?! А мені 40!
Як вже це набридло. Без кінця вилазять якісь прищі, потім плями від них ще по пів поку на обличчі.
Допоможіть, що робити. Вся косметика від акне та висипань. Толку нуль.
Чиста шкіра, я так розумію - генетика, бонус при народженні
куркулиха• 24 октября 2024
Від харчування залежить багато чого, від гормонів.
Жинси на дитину• 24 октября 2024
Генетика, догляд, харчування, здоровʼя
Ананомчикус• 24 октября 2024
В першу чергу так це генетика
тяжкаялюдина• 24 октября 2024
Только генетика решает
пані Солоха• 24 октября 2024
Ну меня подсыпало лет до 30, я зинерит использовала, он помогал быстро. А потом когда начала пользоваться профом - кислотами, отшелушиванием, высокой концентрацией витамина С, стала пить бады и отказалась от молочки, кожа стала идеальной, и таки я считаю я приложила и прикладываю много усилий, а со стороны - «генетика»
So_so• 24 октября 2024
Гормональный фон
Ананомчикус• 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Ну це ви знаєте що докладаєте зусилля, а я наприклад завжди мала чисту шкіру, навіть в підлітковому віці, то це генетика чи ні ? Однозначно фарт
пані Солоха• 24 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я о том, что сейчас все считают что мне повезло, но никто не знает, что стоит за этим
Ананомчикус• 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Так і я про це, що у вас це не генетика а ваша заслуга, в мене ж інакше просто є і все.
Пез Году Неделя• 24 октября 2024
мене сиплет коли косяки в догляді. а це дуже рідко
Жена миллионера• 24 октября 2024
А хто вам косметику підбирав?
ПлюшкамиБалуюсь• 24 октября 2024
В мене непогана шкіра,але я лише під 40 зрозуміла і чітко відслідкували,шо на молочку йде реакція у вигляді болючих прищів з білою головкою,от як типу підліткові. Висипає підборіддя. Так то молочку не люблю і не їм,але коли приїжджаю в село і свекруха починає брати домашню молочку в сусідки,я готую дітям сирники,млинці, і тд,звичайно і мама їм. І привіт за пару днів обносить капітально.
ТихоЯ• 24 октября 2024
https://www.instagram.com/tati.cosmetology/
Чудова косметологіня!
автор Тримаю свічку • 24 октября 2024
Ответ длякуркулиха
Харчування плюс мінус норм, шкідливого їм по мінімуму
Дай подивлюся• 24 октября 2024
Так же как одни едят что хотят и не поправляются, а я пожизненно в зале 5-6 раз в неделю . У каждого свое вот и все
автор Тримаю свічку • 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Від усієї молочки? Я сири дуже люблю!
Куколка-мяуколка• 24 октября 2024
карбоновый пилинг помогает на время.
автор Тримаю свічку • 24 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Ой, це теж болюча тема! Тільки щрсь зайвого з´їв - одразу плюс на вагах!
Мотористка• 24 октября 2024
потому что нужно к хорошему дерматологу обратиться
я так с 14 лет страдала пока не нашла толкового дерматолога
Роза в вазі• 24 октября 2024
а во время беременности?
Сирожено_пирожено• 24 октября 2024
как показывает опыт - все слишком индивидуально и совокупность разных факторов. кого-то от каких-то продуктов сыпет, кому-то уход не подходит, кто-то всю жизнь просто красивый не прилагая никаких усилий.
у меня комбинированная кожа, которая реагирует только на какие-то плотные текстуры в уходе. сразу закрытые комедоны появляются. сменила уход - все отлично.
Дай подивлюся• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Да , поэтому вам просто нужно найти хорошего дерматолога. У меня у подруги было ужасное акне сейчас идеально чистое лицо , убирает только последствие от него .
Альфасамка• 24 октября 2024
бо у вас погані гени і брак сексу
вре_Динка• 24 октября 2024
від стану жкт також багато залежить. я мене 30 років була ідеальна шкіра, навіть підлітком не знала що таке прищі та комедони, акне. в грудні 23го після корони дало ускладнення на печінку і в мене почала жирніти шкіра і писипи, комедони, акне. по мірі того як стало краще з печінкою стало краще, але не ідеально. приходиться вже з косметологом корегувати
ЗавЛабСнаб• 24 октября 2024
Ответ дляSo_so
Гормональный фон
коли у мами почався клімакс, шкіра стала сухувата, всі прищі зникли, роками їх немає вже. А раніше часто вилазили, і конячі теж. Тому, мабуть, гормональний фон в т.ч. теж. грає роль, сама прищава буваю. і генетика присутня)
Инстагра_мерша• 24 октября 2024
Так, ви правильно розумієте. Скоріш за все у вас або гіперандрогенія (навіть якщо показники в нормі), або підвищена чутливість рецепторів до андрогенів. Спробуйте звернутись до гінеколога з цим питанням, можливо вам порекомендують КОК з антиандрогенною дією, наприклад Джаз або Клайру. Але будьте готові до того, що ефект на шкірі лише поки приймаєте, тобто за умови що вам підійде приймати треба буде тривало
Злюка-закусюка• 24 октября 2024
Генетика в первую очередь, но и питание пересмотрите, сладкое, углеводы не способствуют чистоте кожи.
Инстагра_мерша• 24 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Ви прибрали один з трьох основних факторів акне - гіпераератоз. Тобто ви відлущуєте те, що закупорює пори і створює можливість для розмноження бактерій. Плюс з віком у багатьох знижується рівень андрогенів та чутливість рецепторів до них. От все разом і дало ефект
Инстагра_мерша• 24 октября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Скоріш за все таки генетичне, тобто ви чутливі до андрогенів
Ку-кусик• 24 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Тоже хотела написать такий комент. У меня всю жизнь кожа как персик, но склонна к полноте и все время ограничиваю себя диетами.