Хочу на Балі• 24 октября 2024

Неявка по повестке

Подскажите,если человек получил первую повестку и не явился,что ему грозит на данный момент?
Тцкашные упыри грозились штрафом и розыском.Может у кого то знакомые получали недавно письмо счастья,и не пошли в военкомат,что дальше было и к чему готовиться?
ginora• 24 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
Удалено администрацией...
Оце саме про це ви з жінками на СЗ розмовляли?))
Прямо дивно,що вам не відповідають

Ви, звичайно, надзвичайно цікавий співрозмовник
wind-d470• 24 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
В знайомих по 2,3 повістки,правда отримували їх раніше.Ніхто їх в розшук не подавав.Зараз я так розумію нові правила.
Та ні, подавали, просто не завжди, сусіду подзвонив дільничий, сказав, що у розшуку, а йому на блокпості виписали один раз.
Ирина 789• 24 октября 2024
Ответ дляksyuha831
Ви з окопу в якому напрямку пишете? Чи ви з тих диванних любителів телемарафону, які всіх гонять воювати.
Новорег из Европы скорей всего.
wind-d470• 24 октября 2024
Ответ дляzajka12
Та впринципі яка різниця в розшуку чи ні? якщо нема відстрочки чи броні, то хоч в розшуку хоч ні - дорога в один кінець.
Хотіла написати, що маю знайомого, який вже тіх повісток отримав штук 5 , збігав з влк та напевно у розшку...Живе, ходить на роботу, тобто, як і ті, хто не в розшуку, а воювати не хочуть.
_Homyak_• 24 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
Удалено администрацией...
З власного досвіду знаєте?
Nathalie27• 24 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
Удалено администрацией...
О, переймаємо найкращі москальські методи
Ishoy• 24 октября 2024
Данные обеовлял? Потому что если да, то скрыться не получится
Подрысь• 24 октября 2024
Ответ дляЦикавенная
Потому что она некоторым давит на голову и не дает осознать происходящее
Участники ’марша пустых кастрюль’, организованный движением ’Трудовая Россия’, во время шествия к зданию правительства РФ.
Москва, 1993 год. (фото не приложилось). Можете загуглить.
Впереди Тапок• 24 октября 2024
Ничем не грозит если дома будет сидеть не высовываться
LyudaT• 24 октября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Подавали. Просто ви собі якось розшук не так уявляєте, яким він є. Ніхто спеціально розшукувати таких чоловік не буде. Просто, якщо десь поліція у нього перевірить документи, то поліцейські побачать в своїх базах помітку про розшук. Тоді вде цього чоловіка досиавлять до тцк.