Хочу на Балі• 24 октября 2024
Неявка по повестке
Подскажите,если человек получил первую повестку и не явился,что ему грозит на данный момент?
Тцкашные упыри грозились штрафом и розыском.Может у кого то знакомые получали недавно письмо счастья,и не пошли в военкомат,что дальше было и к чему готовиться?
Ответ дляzajka12
Та впринципі яка різниця в розшуку чи ні? якщо нема відстрочки чи броні, то хоч в розшуку хоч ні - дорога в один кінець.
Хотіла написати, що маю знайомого, який вже тіх повісток отримав штук 5 , збігав з влк та напевно у розшку...Живе, ходить на роботу, тобто, як і ті, хто не в розшуку, а воювати не хочуть.
Nathalie27• 24 октября 2024
Ответ дляKaktus_Od
Удалено администрацией...
О, переймаємо найкращі москальські методи
Ответ дляЦикавенная
Потому что она некоторым давит на голову и не дает осознать происходящее
Участники ’марша пустых кастрюль’, организованный движением ’Трудовая Россия’, во время шествия к зданию правительства РФ.
Москва, 1993 год. (фото не приложилось). Можете загуглить.
Ответ дляХочу на Балі
В знайомих по 2,3 повістки,правда отримували їх раніше.Ніхто їх в розшук не подавав.Зараз я так розумію нові правила.
Подавали. Просто ви собі якось розшук не так уявляєте, яким він є. Ніхто спеціально розшукувати таких чоловік не буде. Просто, якщо десь поліція у нього перевірить документи, то поліцейські побачать в своїх базах помітку про розшук. Тоді вде цього чоловіка досиавлять до тцк.