Зараз все скажу• 24 октября 2024
Сайты знакомств для замужних
Как вы к этому относитесь? Считаете ли вы это допустимым? Или может сами так разнообразили себе жизнь? Или с какой целью общаетесь?
Результат:
вже голосів:
11 (57.89%)
Нет
4 (21.05%)
Да, я общаюсь
4 (21.05%)
Ваш вариант
Зараз все скажу
• 24 октября 2024
Ответ дляMs. Скромность
парами? Чи в чому прикол саме для одружених ?
Ні, ті хто в статусі заміжніх чи відвідуєте сайти знайомств?
Конфиденциальность• 24 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Ні
Для чого?
Для спілкування? Мені з чоловіком досить спілкування. Я з ним про що завгодно можу поговорити
Для флірту? Для сексу?
Для чого?
Для флірту? Для сексу?
Ms. Скромность• 24 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Особисто я не відвідую, але не розумію чим сайти для одружених відрізняються від просто сайтів для знайомств, я впевнена що на простих сайтах є одружені