СамавиховуюКота• 24 октября 2024
Порадьте крем для шкіри під час променевої терапії
Можливо хтось порадить для шкіри на грудях будь ласка. Потрібен на водній основі
месяцкие• 24 октября 2024
Я користувалася в такій же ситуації спреєм пантенол. Просто як поверталася додому напшикувала товстим шаром і так ходила до сну ( без одягу).
СамавиховуюКота
• 24 октября 2024
Ответ длямесяцкие
Дякую ❤️
месяцкие• 24 октября 2024
Все червоним у мене стало уже десь через тиждень після закінчення процедур і трималось так десь 3 місяці. Весь час продовжувала мазати пантенолом.
Небалувана Галя• 24 октября 2024
Було давненько , ще у 2013, але пантенол допомагав, лікар його рекомендував. А вже по закінченню якись з Ів Роше, була здивована, що він його рекомендував, але дійсно дієвий крем. Не пам´ятаю вже який, великий тюбік, та і дівчата в магазині знали , що мені треба.
Квітка Миру• 24 октября 2024
Крем Радіопротект. Але не знаю на якій він основі. Призначав лікар під час проходження променевої терапії