Мій не такий• 24 октября 2024
Які у вас обручки?
Класичні, гладкі або якісь з візерунками?
Покажіть-розкажіть, будь ласка, бо треба натхнення, розгубилась як вибрати.
Сладко-соленая• 24 октября 2024
Обычное гладкое из белого золота. Если одеваюсь в теплых оттенках - ношу Картье из розового золота.
Фрекен бок• 24 октября 2024
Шахматка з камінцями, але я 20 років заміжня, зараз може б і інше обрала
Я вся ваша• 24 октября 2024
Ответ дляАnnеt
гладкое белое золото.
В мене теж, але не ношу. Не подобається носити обручки в принципі.
Княгиня пітьми• 24 октября 2024
классические и не очень широкие (высокие), их легче раскатать/ужать, если что
первые свадебные у нас были желтые, с памятными гравировками изнутри, позже купили белого золота точно такой же формы
теперь я ношу чаще желтое, муж постоянно в белом
это единственное что мы носим постоянно, не снимая
ХаДиДиШь• 24 октября 2024
У мене 2 обручи, такі як на фото.
У чоловіка звичайна тонка класична, але він не носить вже багато років ). То ж можу і його обручку носити, коли настрій є )))
Ленне-Рейма• 24 октября 2024
Самые простые и тонкие. Мы женились студентами, на что денег хватило. Если бы я носила кольца, то может сообразила что получше сейчас, но не люблю.
Шаманю второпях• 24 октября 2024
Класичні, гладкі. З міркувань практичності. Ми їх носим не знімаючи. Щоб мінімум побутового бруду за них чіплялось.
Плюс мені приємно, що на вигляд відразу видно, що це саме обручка, а не просто прикраса.
Барвіночка• 24 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Гарне, ваш чоловік довго вибирав?
Дякую) каже , що ні. Бо консультант порадив декілька варіантів, то цей сподобався найбільше.
Бавовнятко• 24 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Щастя вам
Заставляличка• 24 октября 2024
В мене найзвичайнісінька гладенька. Чоловік не дав купити найтоншу, тому наступна за товщиною. Не ношу.
У чоловіка ширша та з різбленням. Носить.