Домашка• 24 октября 2024
тема в топі "Где присесть со своим тортом и пиццей?"
Ребят, вже той автор мабуть шукає де присісти покакати тортом і піцею. часу ж пройшло ого, харе в топі тій темі висіти..
Дружная семейка• 24 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
А чего ей все таки дома не елось? Не осилила тему
живе в передмісті, а діти хочуть в ТЦ в розважальний центр у місті, куди Автору їхати годину на громадському транспорті
Дружная семейка• 24 октября 2024
А взагалі я думаю, що то тролиха. Ну не може людина бути настільки тупа і самовпевнена
А я нівроку• 24 октября 2024
Ответ дляДружная семейка
Спасибо поняла. Вряд-ли удастся поесть в помещении при таком раскладе , а на улице детей кормить странно.
Единорог помог• 24 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Дома бабушка, ей все мешают