anutaw• 25 октября 2024

Дякую Силам оборони, що я вдома, а не на підвалі

Дякую!
автор anutaw • 25 октября 2024
чаревна• 25 октября 2024
💛💙
Kristinka2106• 25 октября 2024
Опять вы?
Інесса -5c9a• 25 октября 2024
Історія родичів з Херсонської області, в окупації, спочатку ми за них переживали як вони там будуть, пенсію їм дали 14000р, ніхто їх не чіпає, мати інвалід, дають памперси для дорослих безкоштовно, сказали можемо привести спеціальне ліжко для лежачих хворих, і так вони вже й мовчать, і натякають, що їм непогано живеться.🤷
HelloKitty18• 25 октября 2024
Ответ дляKristinka2106
Опять вы?
Війна ще не закінчилася
Kristinka2106• 25 октября 2024
Ответ дляHelloKitty18
Війна ще не закінчилася
Я в курсе!
Nataliiazp• 25 октября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Люди виживають в окупації і це зрозуміло, у них вибору іншого нема. І сказати вони теж нічого не можуть
Nat-li• 25 октября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Удалено администрацией...
Анна_Бель• 25 октября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Правда не подобається?
Ирина_Б_• 25 октября 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
то они вам еще за сертификат не рассказали 😂
TAM-rico• 25 октября 2024
Ответ дляАнна_Бель
Правда не подобається?
Радіти памперсам?
Иошши• 25 октября 2024
Ответ дляTAM-rico
Радіти памперсам?
Люди на своей земле, в своем доме, а не мыкаются, чего не радоваться?
Інесса -5c9a• 25 октября 2024
Ответ дляTAM-rico
Радіти памперсам?
Ну ви ж бачили новини, слуги народу публічно заявили, що допомога переселенцям провалена, люди повертаються в окупацію, від безвиході.