ДелайКак_Я• Изменено 25 октября в 07:24
Що готуєте своїм коханим на війну. Цікавить пересилка нп…
Пиріжки , пироги ( наприклад, тертий пиріг ) зможуть дійти ? Посилка йде менше доби…Поділіться порадами
Гуляю босоніж• 25 октября в 07:27
Пирожки разные. Рулет с маком. Печенье домашнее. Делаю вяленное мясо и грудинку. Тушенка. Паштет.
Швидка Настя• 25 октября в 07:30
Цукерки, кава, роблю сама джерки і кабаноси
Але мій чоловік не помічений у великій любові до випічки і солодкого..
Взагалі каже, що нічого не треба
Гуляю босоніж• 25 октября в 07:31
Ответ дляШвидка Настя
Взагалі каже, що нічого не треба
Ой, они наверное все говорят, что ничего не надо. Мой тоже. Но, реально видно, что приятно получить домашнюю посылку.
ЛюблюДевчонок• 25 октября в 07:32
Тертий пиріг, медовик на манному кремі, піцу без майонезу. В них є їжа, але домашнє нагадує про дім і рідних.
мадамГрицацуева• 25 октября в 07:33
Ответ дляШвидка Настя
Взагалі каже, що нічого не треба
Розкажіть, як робите кабаноси і джерки
Швидка Настя• 25 октября в 07:36
Ответ длямадамГрицацуева
Розкажіть, як робите кабаноси і джерки
В звичайній сушці горенья
Тонко ріжу м´ясо, мариную ніч. Обов´язково додаю нітритну сіль.
І сушу годин 8.
мадамГрицацуева• 25 октября в 07:37
Ответ дляШвидка Настя
В звичайній сушці горенья
І сушу годин 8.
Чим маринуєте? І на яку температуру сушку ставите?
Швидка Настя• 25 октября в 07:38
Швидка Настя• 25 октября в 07:40
Ответ дляhrystia
А нітритної солі скільки даєте? Мʼясо куряче? Все хочу попробувати зробити.
М´ясо будь яке
Нітрітка 10-20 грам на кг м´яса, залежно що ще додаєте. Деякі спеції йдуть з сіллю.
Швидка Настя• 25 октября в 07:42
Ответ длямадамГрицацуева
Маринад на ваш розсуд.
Спеції, соевий соус, може трохи табаско чи гострого перцю... Як ви любите.
Температура+60. Потрібно міняти сита місцями, щоб більш рівномірно сушилося. Спочатку ставте менший час, або ж контролюйте ступіть сухості. Пробуйте))
Корсет_на_шурупах• 25 октября в 07:50
Девочки, желаю, чтоб все ваши мужчины скорее вернулись домой, целыми и невредимыми) и кушали все вкусняшки дома
Ганцю в кєдах• 25 октября в 07:51
Ответ дляШвидка Настя
В звичайній сушці горенья
І сушу годин 8.
Так это ж вредно...смысл этой готовки
Баба Йога• 25 октября в 07:55
Ответ дляШвидка Настя
Взагалі каже, що нічого не треба
А що таке джерки і кабаноси?
Маю декілька думок• 25 октября в 08:06
Ответ дляШвидка Настя
Взагалі каже, що нічого не треба
Як джерки робити?
Chaterbox• 25 октября в 08:09
Ответ дляГанцю в кєдах
Так это ж вредно...смысл этой готовки
Сушеное мясо вредно ??? На этом мясе целые народы выжили на севере
Завжди мало• 25 октября в 08:12
В мене знайомий - пиріжки, медовик, відбивні(взимку),можна третий пиріг.
Брюнетка в Мармеладе• 25 октября в 08:15
Раджу купити вакууматор і пакети до нього.
Кава, вершки, приправи до м´яса, перець, лаврушку, бульйонні кубики, сало в перці, підчеревина копчена, буженина, сухе м´ясо (джерики), шоколад, фавельні торти з вареним молоком, горіхи, ізюм, пончики з атб, батончики по типу аха, кефір, ряжанка, творог, сметана термостатна
Брюнетка в Мармеладе• 25 октября в 08:25
Ответ дляГанцю в кєдах
Так это ж вредно...смысл этой готовки
Вони в кишені гарно розміщуються, а також ізюм і горіхи. І коли йдуть на вихід, то беруть з собою їх, бо банки з тушонками не на носишся.
Не зацілована• 25 октября в 08:26
Оптику к прицелу, запчасти к спец. Технике, кофе, термобелье. Тушёнка.
Швидка Настя• 25 октября в 08:27
Ответ дляГанцю в кєдах
Так это ж вредно...смысл этой готовки
Що саме шкідливо в сушеному м´ясі?
Можна предметно.
Швидка Настя• 25 октября в 08:27
Ответ дляМаю декілька думок
Як джерки робити?
Спробуйте почитати всі відповіді.
Брюнетка в Мармеладе• 25 октября в 08:29
Ответ дляНе зацілована
А де він оптику постійно діває?
Сітки вам треба?
Великий сатирик• 25 октября в 08:33
Ответ дляhrystia
Я сушу в духовке на 50 градусов около 6 часов, куриные или свинину
Ганцю в кєдах• 25 октября в 08:51
Ответ дляChaterbox
Соль нитритная,
Ганцю в кєдах• 25 октября в 08:51
Ответ дляШвидка Настя
Що саме шкідливо в сушеному м´ясі?
Можна предметно.
Соль
Chaterbox• 25 октября в 08:53
Ответ дляГанцю в кєдах
Соль нитритная,
. В небольших количествах нитрит (нитрат) натрия не вреден для организма, и он постепенно из него выводится, не происходит его накопления как с некоторыми веществами.