Хи хи, ну ну• 25 октября 2024
То важливий секс для здоров´я жінки чи ні??
Але не плутайте з шлюбом. Я власне про секс, регулярний, в задоволення, з оргазмом.
Результат:
вже голосів:
60 (55.05%)
так
30 (27.52%)
ні
19 (17.43%)
не знаю
Котя_люлю• 25 октября 2024
Важливий для тих, в кого високе лібідо. В кого середнє чи низьке - наявність/відсутність сексу практично ні на що не впливають.
Кондуктор троллейбуса• 25 октября 2024
Мабуть так, скоріше для ментального та гормонального фону, але той що потрібно терпіти навпаки шкодить, краще ніякий ніж такий
Невидимка• 25 октября 2024
Хороший секс, с удовольствием и оргазмом очень хорошо влияет на здоровье, потому что идет выброс эндорфина, дофамина, усиливается приток крови к органам таза, работают мышцы.... как спорт)
Молчалка• 25 октября 2024
звісно користь є, але так щоб прям захворіті від відсутності - не думаю
Астановитесь• 25 октября 2024
Так с оргазмом и качественный еще такого мужика найти надо. Качественного и технически умелого. И бодрого выносливого.
Потому что со среднестатистическим мужчиной секс уже увы.
Аристократка-тунеядка• 25 октября 2024
важливий оргазм «для здоровʼя». а просто потикати ніякого ефекту не дає
Астановитесь• 25 октября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Получается что хороший вибратор полезнее для здоровья чем буднично тыкающий муж?
Цідило правди• 25 октября 2024
Я равнодушна к сексу, либидо низкое. Как такового секса вообще не хочется, желание возникало только на определенный объект, так сказать. И очень не надолго
Милота• 25 октября 2024
зависит от либидо. У меня без секса портится характер, но у меня есть подруга без секса 10 лет- ей и не нужно, все у нее ок
Королева ганделику• 25 октября 2024
Недавно как раз была тема эта у гинеколога. Если без секса психологически плохо, то да, влияет на здоровье, психика на него всегда влияет. Может немного негативно влиять постоянный секс без оргазмов. А само по себе отсутствие - никак
100%• 25 октября 2024
Я от думаю. В мене пропав секс, і різко опустилися стінки піхви.
Це співпало, чи піхві таки не вистачає фізичних навантажень?
Невидимка• 25 октября 2024
Ответ для100%
не вистачає фізичних навантажень
Королева ганделику• 25 октября 2024
Ответ для100%
Секс - це не фізичне навантаження для м´язів тазового дна) часті оргазми - так, скорочення м´язів працює як ті вправи кегеля. А просто тертя ніяк не впливає на тонус.
А який вік?
Дай подивлюся• 25 октября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Для ментального і гормонального фону потрібен оргазм, розрядка. Та і то залежить від рівня лібідо.. А яким він чином буде досягнутий -діло десяте.
Дай подивлюся• 25 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
+1000000
Заела_пластинка• 25 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Не валите с больной головы на здоровую.
Ваш оргазм - ваша ответственность
Вялый яйценосец
Ваш оргазм - ваша ответственность
Вялый яйценосец
Домашка• 25 октября 2024
Якщо із задоволенням, то так, і це не тільки фізичного здоров´я стосується. А якщо ’шопопало’, то краще вже самій собі ’допомагати’ ))
Домашка• 25 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
Выходит, что так )
Катастрофа• 25 октября 2024
Ответ дляДомашка
Ну да, а многие мужчины не способны признать проблему и делают шопопало.
Мы с женой брата мужьям сделали пикантный подарок в свое время - принц Альберт каждому. Да немного больно, но зато потом масса удовольствия и нам и мужчине.
руки_Крюги• 25 октября 2024
Ответ дляДай подивлюся
Рівень лібідо теж поняття не стале. З одним чоловіком - рівень 0, а з іншим можна хотіти щодня і по кілька разів
Хи хи, ну ну
• 25 октября 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я плюс-мінус 4 роки без сексу, ніяких проблем.
і без оргазму??
Трахтибидох• 25 октября 2024
думаю для каждого это индивидуально
но думаю что да , если приносит удовольствие )
И думаю секс не только мужчинам нужен
Есть много мужчин которым и секс не нужен
И думаю секс не только мужчинам нужен
Аристократка-тунеядка• 25 октября 2024
Ответ дляАстановитесь
якщо з чоловіком немає оргазму, а з вібратором є - то так, вібратор корисніше)