Реверанс• вчера в 21:44
Шашлики в Козині на могильному піску: як ОП будував «Династію» під час різанини
Шашлики в Козині на могильному піску: як ОП будував «Династію» під час різанини в Бучі
Гучна корупційна справа «Мідас» від НАБУ та САП відкрила завісу над шокуючим цинізмом представників чинної влади. У той час як український народ стримував повномасштабну агресію, найближче оточення президента, зокрема Андрій Єрмак та Олексій Чернишов, було зайняте зведенням елітного комплексу резиденцій «Династія» в Козині. Слідство зафіксувало відмивання майже 9 мільйонів доларів, отриманих від схем на «Енергоатомі», та використання незаконно видобутого піску з цвинтаря. Це розслідування стало безпрецедентним випробуванням для всієї правоохоронної та судової систем України.
Сьогодні, коли екс-керівнику Офісу Президента обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою в 140 мільйонів гривень, суспільство вимагає не лише політичної, а й реальної кримінальної відповідальності для всіх фігурантів «плівок Міндіча». Спроби Офісу Президента ліквідувати незалежність НАБУ в липні 2025 року доводять, що фігуранти панічно намагалися приховати правду про свої статки «на крові». Питання про роль головного координатора проєкту під псевдонімом «Вова» залишається відкритим, проте президентський імунітет не є вічним, і правосуддя має перемогти задля збереження української державності.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Бізнес на крові
Весна прийде саджати будемо
Кінець епохи кумівства
Андрій Сайчук, Еспресо ТБ:
В історії з кооперативом «Династія», знаєте, що мене найбільше наразі здивувало?
Це те, що це історія з 20-го року. Тобто плани збудувати собі розкішні маєтки в Козині з 7-метровими парканами, з охороною, з автоматами, по 100+ мільйонів в кожен будиночок, учасники кооперативу, які на плівках НАБУ – це Карлсон, Че Гевара, Алі-Баба і Вова - узгодили на самому початку президентства Володимира Зеленського.
Я спитав Юрія Ніколова, журналіста-розслідувача, а звідки вони планували взяти гроші у 20-му? Ще ж не було валютних потоків воєнної допомоги? А кошторис «Династії» і кооперативу, як-не-як, це майже півмільярда гривень.
І Ніколов вважає, що перші гроші йшли з Великого будівництва, яке стартувало, нагадаю, з величезною помпою якраз таки в березні 20-го.
І Олексій Чернишов, він же Че Гевара, був якраз тоді призначений.
Навесні 2020-го, на пресконференції, присвяченій першому року своєї каденції, президент Зеленський сказав таку фразу:
- Жодного кума чи військового друга я не призначив. Я обіцяв, що до влади прийдуть інші люди.
І він тоді не збрехав, бо Чернишов справді ще не був його тоді кумом. Вони порадичалися в 2023-у році, коли Олена Зеленська і Андрій Єрмак стали хрестними його доньки.
Але на той момент майбутній кум вже був міністром Великого будівництва і отримав доступ до понад 200 мільярдів бюджетних коштів.
І, як казав 4-й президент в турне, на підтримку якого їздили свого часу пам´ятні представники нинішнього істеблішменту, «ми один одного добре знаємо, все решта додумайте самі».
І я от що собі додумую? Що всі ці розмови про «нову політику», «епохальну історичну електоральну революцію», що «ми прийшли змінити країну», «не красити як попередник» - це все виглядає у світлі матеріалі справи, що з самого початку це була звичайна брехня.
Просто гра на публіку.
Виявилися до того ж, досить дрібними шахраями, недалекими і захланними. Тільки подумайте, вони отримали всю повноту влади в цій країні - ніхто не мав до цього в історії незалежності такої можливості. Як вони скористалися цим?
Виявляється, в їхніх планах було, як в анекдоті: нацарювати 100 рублів і втекти.
Просто гра на публіку.
Aksinia 111• вчера в 22:33
Уже есть такая тема ниже, не зашла , давайте шото другое ))
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3844632-1#a...
Aksinia 111• вчера в 22:38
Автору на заметку. Бо так и Пороха можно в преступники записать и ’ вимогать’ . По шоколадному куча судебных разбирательств ))
Ответ дляAksinia 111
Автор пише про що хоче.
Ви можете написати про другое.
Ответ дляAksinia 111
Я знаю про 130 відкритих Зеленським проти Порошенка проваджень і ЖОДНОГО ВИРОКУ.
Бо Зеленський дурень, навіть фальшування документів в суді не допомогло. Розбили юристи Порошенка.