ТЦК в Чернівецькій області побили та залишили непритомного лежати під фурою в наручниках німецького волонтера, який тільки повертався зі сходу, роздавав там волонтерку
Ответ дляИрина-bbd0
А я так понимаю.что за спинами ЗСУ вы так бурятов перестали бояться?
Может жертвам дадите повод посмеяться с этой смешной темы?
А кацап.а не бурят с автоматом это тоже повод для смеха?
А чим допоможе ЗСУ бити німецьких волонтерів? Чи може якщо всіх бити то русня не прийде?
Нє ну як німця побили то страшне, треба розголос
А що сталось з українцем Грішою(що його аж довелось захищати від протиправних дій і скоріше всього уволокли падли, раз німця лишили на пів години непритомного), і тисячами таких як Гріша, це не цікаво, українці стерплять, заткнуться і стерплять
diamond_shop• 25 октября 2024
Ответ дляAbove
Нашла только то, что написали в страна юа и на сайтах рашки, продолжаю искать дальше.
ну страна це відома помийка, вона теж з рашки так само як ’типичная Одесса’, яку веде чувак з ростова
LiliaBella• 25 октября 2024
Ну ну, может,немцы задумаются, стоит ли помогать Украине.
Пока помогают, длится война.
И мобилизация.
Пока помогают, длится война.
И мобилизация.
Ирина-bbd0• 25 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Можно хоть одну мою цитату про битых волонтёров и одобрение сего?
Не переиначивайте мои слова
Мои слова были о том.что кому-то очень смешно от шуток про бурятов.сидя за спинами ЗСУ. Кому-то.кроме жертв этой падали рашистской.
Не переиначивайте мои слова
diamond_shop• 25 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
А це вже ТЦК забрало батька того волонтера, який надав розголосу ситуації
е-е-е-е-е, не зроз! волонтер був німецький, а батько українець?
LiliaBella• 25 октября 2024
Ответ дляmymoly
Я вважаю правильно побили, нехай усі бачуть хто такі тцк, дуже поважні та серйозні люди
Кстати да.
Согласна.
Пока избивают и убивают украинцев,то ок, нормально.
Вот теперь немцев бьют, святые тцкашники.
Согласна.
Ирина-bbd0• 25 октября 2024
Ответ дляAbove
Удалено администрацией...
Ну вот к тцк и пойдёте жить.имеете полное право)))
Там все ваши желания рыбки золотые исполнят)))
Бойтесь своих желаний!)
diamond_shop• 25 октября 2024
Ответ дляAlstru
я не розумію, волонтер-німець, але батько його, якого кудись ’забрали’ - українець, як таке може бути?
diamond_shop• 25 октября 2024
переглянула новини, ніде нема жодного слова про німецького волонтера якого побили, що з прив’язкою до тцк, що без
то де докази? я теж можу написати в ТГ будь-що
LiliaBella• 25 октября 2024
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
Тцкашники это реинкарнация НКВД и гестапо.
А бусики-это черные воронки в 30е годы 20века.
diamond_shop• 25 октября 2024
а хто це вже палець вниз поставив? той, хто вкинув лайно та тягає? єдине, що з’являється по таким запитам - тема на порадниці, офігєнне джерело
тут тролі вже тільки вбросів робили, що задовбали, Розвідка Ноєм та Справді дуже гарно викривають усі ваші фейки, так що не намагайтеся тут брехню розповсюджувати
LiliaBella• 25 октября 2024
Ответ дляmymoly
Та не ок, не ок. Але ж бачите за нас ніхто не вступеться, може хоч через побиття німця.
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 25 октября 2024
Ответ дляdiamond_shop
Ну судя по написанному.то на немецкие форумы ’немки и ’украинки’’ сейчас это отнесут)))
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Каждой ржущей по поводу бурятов.бурята мышебрата в дом!!!!!
можно в паре с кадыровцем?
спасибо.
Ответ дляAlstru
Та цікаво всім притомним. То ж одні й ті самі боти бігають з теми в тему і розказують, що тецека все вірно роблять, а хто не боїться - лякають бурятами. Вони просто не усвідомлюють, шо скоро ті обезбашені людолови постукають їм в хату і прийдуть зовсім не по чоловіка і не щ питань мобілізації.
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Откуда информация что это тцк?
зачем вам это знать.. поклёп то, поклёп..
займитесь высказываниями Шольца, вам скоро пригодится.
Ирина-bbd0• 25 октября 2024
Ответ дляPopandopuloVbegah
можно в паре с кадыровцем?
спасибо.
Удалено администрацией...
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляГимли
А что там шольц опять высрал?
фи, как грубо
Он не забыл еще ’ ливерную колбасу’
Украина не может стать членом НАТО: воюющая страна не может войти в альянс , — канцлер Германии Олаф Шольц отверг первый пункт ’Плана победы’ Зеленского.’Я считаю, что пока нет нужды в новом решении, которое выходило бы за рамки того решения’, — сказал Шольц в эфире программы телеканала ZDF.
Он не забыл еще ’ ливерную колбасу’