Кошкина мать• 25 октября 2024

ТЦК побили німецького волонтера

ТЦК в Чернівецькій області побили та залишили непритомного лежати під фурою в наручниках німецького волонтера, який тільки повертався зі сходу, роздавав там волонтерку
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
LiliaBella• 25 октября 2024
Ответ дляzajka12
Та цікаво всім притомним. То ж одні й ті самі боти бігають з теми в тему і розказують, що тецека все вірно роблять, а хто не боїться - лякають бурятами. Вони просто не усвідомлюють, шо скоро ті обезбашені людолови постукають їм в хату і прийдуть зовсім не по чоловіка і не щ питань мобілізації.
Удалено администрацией...
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
Удалено администрацией...
Olvia1987• 25 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Откуда данные.что это тцк?
Это буряты.100%
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это буряты.100%
вы не в теме - это корейцы!!!
zajka12• 25 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Это буряты.100%
Це топ відповідь
KrupinkaSs• 25 октября 2024
Ответ дляlammama
Удалено администрацией...
Такие же,в 33 по домам ходили и зерно забирали,и за колоски растреливали.
PopandopuloVbegah• 25 октября 2024
Ответ дляKrupinkaSs
за колоски же чекисты расстреливали, а они все были поголовно именно россиянами. Забыли? Украинец не мог. Так что вывод - то не ТЦК Украины, то диверсанты на задании. Вместе с Мосфильмом в командировке.
Kidstaff Bot• 25 октября 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff