Бачила тут вчора задавали питання щодо того що нині актуально серед дітей, виділила для себе Поттера та Персі Джексона, може щось ще цікавого запропонуєте, знатиму хоч що дивитись у книгарнях. Для хлопчика дванадцяти років література цікавить, побажань по жанру немає, головне аби зацікавлювало читача
Планшетница• 25 октября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я б порадила сходити в бібліотеку. Там купа сучасних цікавих книжок. Можна визначитись з авторами та жанрами.
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Ракета на чотирьох лапах і всі інші твори цього автора
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері
Серії Бестселери Нью Йорк Таймс - різні автори і жанри, але майже всі класні
І ще купу всього різного. Повірте, зараз в бібліотеці є що вибрати
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері
Скандер
Планшетница• 25 октября 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері
Ооо, список топовий, скрін просто зробіть
Ось, трохи знайшла зі списку, пригоди та фентезі, соціальна проза та таке інше: Все починається в 13, Заводной апельсин, Метро до таємного міста, Аляска, Абрикоси зацвітають уночі, Південь, Школярка з передмістя, Примари чорної діброви, Яблука війни, Літо коли все трапилось, Таємне озеро, Славетна п´ятірка, 140 децибелів тиші, Ватага веселих волоцюг, Відчайдушні вершники, Не відкривай, Потаємні двері, Привіт це Чарлі або переваги сором´язливих, Арсен, Інший дім, Цього літа я стала вродливою, Літо без тебе - не літо, 8 коаітових історій, Коли сніг пахне мандаринками, Тут у реальному світі, П´єр, Книга кладовища, Керування людиною, Вімпі Стів, Ти все зміниш учора.
Для більш дорослого віку не буду нічого давати.
З цього теж щось подивіться (фото прикріплене старе, для віку вашої дитини).
Для драки• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
А ось у мене немає можливості, тому й питаю
У Вас немає поблизу бібліотеки?