Бачила тут вчора задавали питання щодо того що нині актуально серед дітей, виділила для себе Поттера та Персі Джексона, може щось ще цікавого запропонуєте, знатиму хоч що дивитись у книгарнях. Для хлопчика дванадцяти років література цікавить, побажань по жанру немає, головне аби зацікавлювало читача
ПолБатона• 25 октября 2024
Насправді було б найкраще почати з книгарні) А потім вже в разі якщо там не вибрали нічого то запитати щодо того що вам пропонували там
После 18• 25 октября 2024
Володар перснів вже можна спробувати. Моя в 10 років спробувала читати, то їй важкувато
Люблю кетчуп• 25 октября 2024
Ответ дляПолБатона
неужели родители и ребенок сами без библиотекаря не могут выбрать, что почитать?)
Звоночек• 25 октября 2024
Берете своего читуна и идете с ним в книжный магазин и пусть он сам выберет что почитать. То что вы будете ему навязывать может не быть ему интересно.
Ответ дляЛюблю кетчуп
Толкиен)
Окрім ЛОТРу більше ні з чим не знайома від нього, але неодноразово чула що ЛОТР задушнити може і це не про дітей, як дитині його читати не уявляю навіть)
Ответ дляПолБатона
А ось у мене немає можливості, тому й питаю
Люблю кетчуп• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
ну задушнит, так перестанет читать) не бойтесь пробовать начать, бросить всегда можно успеть) можно с Хоббита начать, но лично мне он как раз не зашел в этом возрасте, ВК куда интереснее казался
Ответ дляЗвоночек
А якщо можливості немає? Я б не питала, якби могла просто піти та на місці все одразу вибрати(
Звоночек• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
Есть интернет магазины книжные можно там выбрать и дешевле будет, вы как не от мира сего. Есть электронные варианты книг или аудио книги.
Люблю кетчуп• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
начните с домашней библиотеки, если она есть. это чтобы не покупать. мы еще у друзей брали книги почитать и вернуть)
Злюка бобер• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
Мой любитель Гарри Поттера начинал с Хоббита и перечитал все, до чего дотянулся. Даже Сильмариллион, который и не все взрослые осиливают)
Желязны ещё с удовольствием читал и Плоский мир Пратчетта.
Несу добро людям• 25 октября 2024
Ваш хлопчик 12 років не знає, що йому почитати?
Йому ж не 5. Бляха, а 12!!!
Несу добро людям• 25 октября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну тут дитинці 12 років!! Мамка йому книжки підбирає
Ответ дляЗлюка бобер
От я теж чула що Толкіна дорослі навіть не осилюють, але як вже ще дві людини кажуть про Хоббіт/ЛОТР то матиму на увазі обов´язково, мені й самій цікаво дуже
Малая Налегке• 25 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Йому ж не 5. Бляха, а 12!!!
И что? Мне 48 и не знаю, что мне почитать. Периодически тут спрашиваю.
Я ещё и что посмотреть тут спрашиваю - это вообще, страшное дело по - вашему?
Несу добро людям• 25 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Ну так в дитини не має інтернету, щоб в 12 років самостійно вирішити таке питання?
Ответ дляНесу добро людям
Йому ж не 5. Бляха, а 12!!!
Так, у друзів попитати це дуже важке діло)
Несу добро людям• 25 октября 2024
Ответ дляСвятой человек
Удалено администрацией...
Снідаю авокадо• 25 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Еґґі Мортон детективчик, може навіть маму зацікавити
Ответ дляУма Палата
Мій після Поттера прочитав всі книги Володар Перстнів
Все, тепер на Толкіна мене точно вмовили, дякую!
Викликаю на дебати• 25 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Мені до 14 купували взагалі) Читала майже все що приносили, питанням що читати не задавалась, я була якоюсь не такою по вашому?
Читати тепер обожнюю
Злюка бобер• 25 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Йому ж не 5. Бляха, а 12!!!
А что вас это так сильно зацепило?)
Вам нечего посоветовать? Прошли бы мимо.
Ленивица-красавица• 25 октября 2024
Я б порадила сходити в бібліотеку. Там купа сучасних цікавих книжок. Можна визначитись з авторами та жанрами.
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Ракета на чотирьох лапах і всі інші твори цього автора
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері
Серії Бестселери Нью Йорк Таймс - різні автори і жанри, але майже всі класні
І ще купу всього різного. Повірте, зараз в бібліотеці є що вибрати
З того, що читали:
Часодії та Чародол,
Останні підлітки на землі
Щоденник слабака
Артеміус Фаул
Коти - вояки
Клас пані Крапки
Серію про Філліпека
Джуді Муді
Серія Агата Містері