Рожайтретьего• 25 октября 2024
Фіброаденома
Сьогодні була на узд молочних залоз (мій перший огляд), виявили дрібні кісти та фіброаденому 8мм. Лікар сказав, що поки треба тільки спостерігатись, і якщо доросте до 1см - видаляти. Почала читати про фіброаденоми, ризики виникнення онкології і тд. Тепер думаю, можливо, варто ще проконсультуватись з кимось, зробити біопсію, ще якесь дослідження? Дуже не хочеться отак "доспостерігатись", тим більше що зараз ще назначили гормони по гінекології, приводу для хвилювання побільшало
Не люблю натовп• 25 октября 2024
Не накручивайте себя, врачу нужно понаблюдать будет она рости или нет, для этого обычно назначают через 3 месяца контрольное узи.
Некоторые девушки годами наблюдают фиброаденомы.
Мне биопсию сделали как раз от 1 см
Рожайтретьего
• 25 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Мне биопсию сделали как раз от 1 см
Мені назначили через півроку, але не чекатиму, через 3 місяці відразу оглянусь
Але і зараз думаю сходити ще на одне узд, щоб спокійно жити ці 3-6 місяці
Розкажіть, будь ласка, як роблять біопсію?
Бибер-анонимер• 25 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
В мене були знайшли фіьроаденому на УЗД. Пішла до мамолога, щупав щупав і та і сяк, нічого не знайшов. Пішла ще на одне узд через два місяці, там нічого не знайшли. Через пів року до іншого УЗД спеціаліста, те саме - нічого нема, каже видно то вона якусь дольку вам за фіброаденому порахувала
Рожайтретьего
• 25 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
У мене так на УЗД щитовидки вузол побачили
Пішла ще до двох лікарів уздстів - нічого не знайшли
А який розмір вам поставили на першому узд?
Бибер-анонимер• 25 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
1 см
Рожайтретьего
• 25 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
1 см
Вселяє надію!) Бо я начиталась чого тільки можна
Буду тоді шукати ще лікаря, і в будь-якому випадку контролювати ситуацію
Не люблю натовп• 25 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Я если честно как вы , выждала месяц и пошла в другое место к мамологу и на узи и уже настояла на биопсии.
Процедура неприятная, ещё сложно попасть в образование если оно мелкое. Но делають под лидакоином
Не люблю натовп• 14 ноября 2024
Автор як ваші справи? Ходили ще на УЗД? Що вирішили робити з фіброаденомою?