Ду да ду да ду• 25 октября 2024
Кому то удаляли образование в груди без предварительной биопсии?
Или допустим если у вас много образований в груди и они разного размера, как делать биопсию всех?
Латексне альтер ЕГО• 25 октября 2024
Це, певно, не зовсім правильно. Хоча, коли багато, як їх всіх перевірити
Мию чакри щоденно• 25 октября 2024
Біопсію роблять з підозрілих вузлів. Чи вони у вас усі підозрілі? Мамографію зробили?
Гуляю босоніж• 25 октября 2024
фиброаденому определили на эластографии, поэтому удалили без биопсии, потом делали гистологию.
Ду да ду да ду
• 25 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Мамолог мне сказал что без биопсии все образования могут быть подозрительные, ну вот если их 3-5 штук и разного размер как сделать биопсию всех, и размер меньше 1см например. Мамография по возрасту не подходит
Мию чакри щоденно• 25 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Мда....який вік? Завжди підтверджують мамографію. А не беруть пункцію не відомо з чого.
Моя настирлива рекомендація - зверніться ще як мінімум до двох лікарів.
Ду да ду да ду
• 26 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Ясно, ну да вы умнее двух мамологов. 30 лет
Мию чакри щоденно• 26 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
До побачення.
Мию чакри щоденно• 26 октября 2024
І так, я розумніша, тому що якщо б ваших мамологи було норм, ви б сюди з питаннями не прийшли.
І ще раз до побачення.))))
Ду да ду да ду
• 26 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
І ще раз до побачення.))))
Та давайте 🤪 и знайте в 30 лет мамографию не делают, умная .
Мию чакри щоденно• 26 октября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Делают.
Мию чакри щоденно• 26 октября 2024
Ви звернулися на форум за порадами і якось дуже дивно на поради реагуєте))).