Хвильоватиша• 25 октября 2024
Брекеты в 36, чи варто???
Мене мої криві зуби влаштовували все життя. Але в нижньому ряду один зуб поїхав вперед, заважає, дратує. Ось питання чи варто воно того лікування довгого та затратного? Чи після зняття зуби знову їдуть хто куди. Які підводні камені в цьому лікуванні брекет системою???
Янгол в камуфляжі• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Знакомая носила, увидела что зубы разъехались, сходила к ортодонту, он сказал что ретейнер треснул и не функционирует. Родила и будет снова ставить брекеты
Такі історії завжди у знайомих)
Додаю напруги• 25 октября 2024
Ответ дляЖирафовое варьенье
где логика?
Там.
Выровнять зубной ряд можно эффективно брекетами даже в 100 лет.
Радикально исправить прикус в этом возрасте брекетами просто коммерция, имхо.
Запасная спина• 25 октября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ви та людина, яка не носила ретейнери
Це нереально щоб не відчути
Не носила, меня хватило только на пластину в детстве) Нижний ряд не идеален, но и проблем в жизни никаких и женихов хватало всегда.
Янгол в камуфляжі• 25 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Так ніхто ж і не змушує
Свій варік• 25 октября 2024
Ответ дляАnnеt
ретейнер во рту совсем не чувствуется. отлично можно с ним жить
Вам скільки потрібно носити? Наш ортодонт каже два роки.
Свій варік• 25 октября 2024
Ответ дляМіняйловна
Я в 38 поставила. Носила год и 2 мес. Сейчас мне 44, любуюсь своей идеальной улыбкой)
Ви носите ретейнери?
Свій варік• 25 октября 2024
Ответ дляАnnеt
всегда. но я его не замечаю. за 17 лет меняла только раз.
Значить ортодонт обманює, що два роки…
Сладкий лимончик• 26 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
А что, лучше ходить с кривыми зубами?
Криві але свої
Або брекети, ретейнери і постійний контроль.
Плюс куча грошей .
Питання на засипку - чим погані криві зуби, які здорові і не турбують?
Плюс куча грошей .
Пописанная парта• 26 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Криві але свої
Плюс куча грошей .
Кривые зубы как минимум ухудшают внешний вид
Міняйловна• 26 октября 2024
Ответ дляСвій варік
Ви носите ретейнери?
Ні, бо поставила 2 імпланта. Брекети зсунули зуби на місця, бо через відсутність двох шестірок зуби змістились.
Дитина носила брекети, їй поставили рітейнер на верхні зуби. Проблем нема