Летюча помилка• 26 октября 2024
Хелоувин в детсаду
Был опрос праздник тыквы или хелоувин. Большинство родителей проголосовали за хелоувин. Я не сторонник этого праздника, но сошлись на нем. Какой костюм можно придумать ребёнку, кроме ведьмы и всех страшилок?
Сирожено_пирожено• 26 октября 2024
Ответ дляПлету интриги
Знакомая страшилка из детства.. «не кривляйся, таким и останешься»
Що робиш те і притягуєш
Метелики на душі• 26 октября 2024
Донька піде в сукні з гарбузиком і обручі з гарбузиками .В минулому році була відьмочкою.Чудове свято.Ще одна можливість порадити життю,а в наших умовах це важливо
буреЛОМКА• 26 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ну я б вообще пока не хотела что бы он в 5 лет интересовался ведьмами
У моей дочки было платье с рисунками паука. И на голове обруч паук.
Плету интриги• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
можливість порадити життю, когда духи умерших возвращаются в мир живых
Так смысл многих праздников уже ушел на второй план. Сейчас это просто костюмы, просто конфеты и просто тыквы с подсветкой
Мало кто докапывается до истоков любого праздника. Так что сейчас для детей это просто еще один праздник и повод порадоваться куче конфет )
Ответ длябуреЛОМКА
уже столько лет ежегодно по секондам такие классные костюмы продают, а у моего ребёнка в саду Хэллоуин не праздновали.
Детям же хочется нарядиться во что-то прикольное, а в нашем саду был всратый праздник осени и костюм фасоли. ФАСОЛИ! а дочь хотела костюм скелета!
Вкаблучках• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
А что Вы их сильно боитесь? Вы что-то им плохое делали при жизни,что боитесь их возвращения?
Плету интриги• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Интересно.. а можно было скомбинировать фасоль и скелет.. наверное прикольно б получилось )))
Ряженка• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Хоть одним глазком дайте взглянуть на костюм фасоли)))
Свисток ля-минор• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Квасоля - це сильно.
Я колись давно в дитсадку була морквою. Теж якась така осіння фігня була, діти всі були якимись овочами. Зараз згадую, це такий треш.
Робот Вертер• 26 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Прикольно, спасибо за идею
Автор, придумайте костюм любого улюбленого героя дитини. Якщо дівчинка - то Попелюшка, Бель, Русалонька, Рапунцель, хто їй до вподоби. Як звичайний новорічний костюм.
Моя дитина вже підліток, вона обрала Алісу з країни див, сказала, що не буде відьмою ні за які гроші. Я бачила як одягалися інші - самий економний варіант - одягли піжаму обоягаючу і зверху забинтували все тіло звичайними бинтами , вийшло як мумія)))) ніколи б сама до такого не додумалася б. Хтось одягнув білий халат (як на хімію), хтось білу футболку з довгими рукавами, на яку червоною фарбою помалювати сліди ’крові’, відбитки рук і т.д.
Це костюми у підлітків. У малих це гарбузи на 90%, і решта відьми або костюми з мультиків Дісней.
Свисток ля-минор• 26 октября 2024
Ответ дляРяженка
Я не удержалась и погуглила фасоль, я бы всем говорила, что я дракон
Не схоже, щоб дитина щаслива була від цього костюму.
буреЛОМКА• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Да, я вас понимаю.
В нашем саду тоже не отмечали.
Я дочку водила в частный детский развивающий клуб чисто на эти праздники.
Платья покупала на кидстаффе, но они да, из секонда.
В нашем саду тоже не отмечали.
Ответ длябуреЛОМКА
Да, я вас понимаю.
В нашем саду тоже не отмечали.
в прошлом году дочь нарисовала на лице паутину и они с подружками так гуляли. и в тот же день тут быта тема, что какой ужас! по городу ходят подростки с розмалёванными лицами под кровавых скелетов.
буреЛОМКА• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Просто этому действу в нашей стране уже лет 20 точно. Неужели ещё не привыкли.
буреЛОМКА• 26 октября 2024
Все магазины, ТЦ, кафе, рестораны украшают.
Люди, вы никуда не ходите и не видите ?
Робот Вертер• 26 октября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Я не звикла і не звикну.
Це чуже свято, мало хто знає його значення. Чи розумієте ви, що саме святкуєте? І навіщо в своє життя притягувати нечисть зайвий раз? Можна знайти привід для іншого костюмованого свята.
Свисток ля-минор• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
да то маладёшь украшает. наше дело сторона - сиди на солнышке, грейся. кхе.
Праститутка!
Робот Вертер• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Ви запитайте хто знає суть цього свята. 99% не знають, що святкують.
Ні малі, ні ’погрітися на сонечку’... Так що святкувати?
Робот Вертер• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
аналог наших колядок.
Що лише підтверджує, що ви не знаєте, що святкуєте. Жодного зв´язку з колядками.
Свисток ля-минор• 26 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Я не звикла і не звикну.
Наприклад?
Які інші приводи для багатоваріантного костюмованого свята можете запропонувати?
Осіннє свято з овочами не цікавить, давайте щось більш веселе для дітей.
Плету интриги• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
аналог наших колядок.
Не, у нас Велесова ніч.
Колядки то чуть другое, но тоже та еще традиционная «гулянка».
буреЛОМКА• 26 октября 2024
Ответ дляРобот Вертер
Я не звикла і не звикну.
Обычный костюмированный яркий праздник. Дети ходят с корзинками : жизнь или сладости
Робот Вертер• 26 октября 2024
Ответ дляАnnеt
знаю. и про кельтов и про Ирландию. читано-перечитано.
Тоді поясніть зв´язок між колядками, які прославляли народження сонця та славили сім´ю зі святкуванням хеловіну, яке виникло у кельтів у ’магічну’ ніч на 1 листопада, коли за повір´ями кельтів духи і вся нечисть спускалися на землю і кельти одягалися як ця сама нечисть, щоб не вирізнятися з-поміж них. Це спроба зв´язати м´яке з теплим. Суть обох обрядів геть різна.