Ответ дляginora
Спробуйте рахувати те, що їсте.
Бо шматочок торта і шматочок вареної курки це абсолютно різна калорійність.
А пончик такий пухкий,запашний 400 калорій невеликий пончик!
Ответ дляginora
Хм.
Я вам вже казала.
Мене таке не тривожить)
Ну пончик, ну ок. І що?
Я вам вже казала.
Мене таке не тривожить)
Ну пончик, ну ок. І що?
Ні,я просто,до слова.Що пончик,здавалося б такий невеликий,м´який,легко і швидко з´їдається,але калорій уйма
Ответ дляginora
Ну так
Більше того, через стрибок цукру через короткий час ви знову захочете щось погрозти
Так,я вчора з´їла 2 курячих яйця і їсти не хотілося довгий час.