Хроники эмпатии• 26 октября 2024

На майдане активисты за демобилизацию

Не понимаю, вроде же четко говорили что не будет демобилизации. Нет людей, некого учить и забирать на войну.
Согласны ли эти активисты чтобы вернули их военных домой, но отдать территории и закончить войну или просто хотят чтобы кого-то другого забрали? Вопрос риторический, но если этих других нет?…29 км до Днепровской области
Тогда какой вообще выход?
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
То нехай ті жінки такі плакати пишуть? Їхне ж життя не важливе для вас. Як і життя їх чоловіків. Так би відразу і писали. А то куча претензій , чому вони не вимагають закінчення війни, а лише повернення своїх чоловіків.
Тобто за припинення війни, кажете, нема потреби заявлять? Ну зрозуміло.
Ви б не критикували краще. А писали що на думці самі маєте. Бо як я «лише критикую»(причому я все таки кажу, ЯК на мою думку було б краще заявляти на тих плакатах, щоб не ділити суспільство), вам не подобається!
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Так ви ж тут розпиналяся, що вже ніхто воювати не хоче. А це мільони людей. А тут виявляеться ви одна на всю країну проти війни? Щось ви трохи заплутались....
У мене все послідовно. В межах однієї нещасної теми, з такою частотою відповідей - заплутатися важко
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Ви що, реально не розумієте і Вам реально треба до такої міри все розжовувати?! «Ніхто воювати не хоче» - це ніхто не хоче НА ФРОНТ/наближені до нього місця; а припиненгя війни - це що, те саме?! Що Ви мені голову морочете, і вдаєте із себе матьорого слідопита, який мені тут вказує незрозуміло на що - чи то брушу, чи то плутаюся. Не робіть із мене дурника, будь ласка.
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Та ви й сама добре справляетесь... дурник з вас відмінний. То якщо не готові писати плакати що ви проти війни, то стуліть пельку й не говоріть , що це потрібні робити інші жінки . А то дивлюся вам легче ногу свому чоловіку відрубати ніж сказати в голос ’ Що ви проти війти’.
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Ну то напишіть плакат що ’ Я проти , щоб мій чоловік воював,краще відрубаю йому ногу’. Чи даже це сцитесь написати? То не розумію,які ви маєте претензії до інших?
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Ви так нічого і не кажете
Вибачте, сама із собою говорити я не хочу.
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Ви так нічого і не кажете
То ви таке дурко, що тільки й залишається само з собою розмовляти.
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Тобто ви за продовження війни таки? Але тілько щоб вашого бубочку на фронт не забрали? Ви реально смішна тьотя. Та бридка
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Нумя ж наче написала, що анкету я заповнювати вашу не маю бажання. Ви пишете якусь тезу з своєї головушки, приписуєтеице мені. Потім бридкі слова свої вставляєте. Як думаєте, мені цікаво? Ні.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Как не делиьь суспильство.если вы сами отделились от обороняющихся ’мне просто свалить’?)))
’Идить в баню з вашою Украиною’)))
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Нет.она наоборот за прекращение войны !
Вы неверно понимаете её
Просто чужими руками.она спорит с теми женщинами с плакатами
У неё с ними разные цели
Она наоборот Ваш единомышленник
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
’Идить в баню з вашою Украиною’)))
Ну Ви ж бачете, КОМУ та відповідь. Чи Ви новенька? Наче ж ні
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Та я ж з вами стареенька))) з 2023 так точно
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Так не цікаво що строчишь відірватись не можешь? То стули паскудо свою пельку і не указуй, що інші повинні говорити. Як наприклад ти написало, що жінки війскових повинні говорити , що вони проти війни,а не за повернення своїх чоловікіа. Гнида ти мерзотна,зі своїм слимаком. Сидите як шавки боїтеся даже озвучити те що думаєте, бо снайпер свою кулю на твою бошку тупу потратит. Як ти тут вище написала. Як наче снайперу нічого більше робити, як витрачати час на таку бридоту як ти зі своїм слимаком . Іди і пиши плакати, а не закидуй претензії іншим.
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.она наоборот за прекращение войны !
Вы неверно понимаете её
У неё с ними разные цели
Она наоборот Ваш единомышленник
У мене таке враження що у мене дислексія. Чи як там..
Бо чи то нп можу сказать , нормально, зрозуміло; чи всі інші якось криво читають😳

Но те що вона стібе мене, і «виводить типу на чисту воду», то я реально цього не розумію. Я що, пишу як ота ніка найз чи як іі
Milanaher• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa

То просто ти така тупа, що в кожній темі ніхто тебе таку ’ вумну ’ не розуміє. Сходи до лікара, зрозумієшь що то не зеркало криве,а твоя рожа. Вірніше як пишешь, так всі і читають.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa

Ну я Вас хорошо понимаю
Вы обычная засебяка.похер что со страной и воюющими будет
Чужими руками перемирие и свалить или приспособиться
Просто страх.что до Вашего дойдет ибо Вы ни денег без мужа не в состоянии заработать.ни с ребенком справиться (из Ваших постов)
Если это правда.а не скрытая кауапская троллиха
Без обид.Вы типичная засебяка.
Мне лично с Вами не по пути в данном вопросе
А Миланахер просто Вас не верно понимает видимо
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Нет.она наоборот за прекращение войны !
Вы неверно понимаете её
У неё с ними разные цели
Она наоборот Ваш единомышленник
Я на початку розмови лише коротко озвучила, що не те, не те вони написали. Точніше те, але цими плакатими вони просто провокують конфлікт інтересів. І нічого з того доброго не вийде, ну бо реально не вернуть з війни нікого!!! А казати забирайте тих і тих, ну вибачте. Хоча я не кажу що вони не повинні того робити! Я ж навпаки за те, щоб влада зробила що хочеш, хоч раком встала, но припинила це. Вони політики, їх справа - нормально керувати державою. Як не здатні, то хвй звільнять пости доя тих, хто здатний. І це про всіх, починаючи з Кучми.
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Просто у Вас поганий нік. Абсолютно невпізнаваємий.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Та ну Теона.не гоните)))
Еще раз.у Вас лично и у тех женщин разные цели
За ’я их туда не посылала’ огребли от них по самое не хочу
Вы хотите их руками и ртами озвучивать Вам нужное ибо собираетесь и дальше молча сидеть дома за шторой.гапонствуя
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Чоэта? Какой форум присвоил
Мои поклонницы хорошо запоминают и переиначивают))
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Ой та прибийтеся
Висказалася, мажте п‘ятки і спать
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляMilanaher
Зміюка, я тікаю, бо зара отруїте
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ну я Вас хорошо понимаю
Без обид.Вы типичная засебяка.
Как же ее понять, коли она ничего не говорит???
Запитує, розпитує, на чисту воду виводить, ще щось.
А мене бісить, що всі, хто думає інакше, ніж прийнято, мають читати цю огиду.
Ви проти позиціі засебя? Добре. Дозвольте позицію вашу почути? Може я чогось в житті не розумію, мало лі
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Та ну Теона.не гоните)))
Та я не знала про їх мітинг. Я за такий двіж, завжди. Но щоб якось без снайпера щоб обійшлося.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Зміюка, я тікаю, бо зара отруїте
Так а парабеллум?)))
Шо Вы опять бежите?
А к женщинам на майдан со СВОИМ плакатом?)
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Чоэта? Какой форум присвоил
Ну у мене не комп‘ютерний
Оці цифри важко запам‘ятати. А Ирин точно декілька
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Чоэта? Какой форум присвоил
Букви тобто
Teonaa• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Так а парабеллум?)))
Шо Вы опять бежите?
Та надоїв мені Ваш стьоб
Я про пістолет не пам‘ятаю.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Не нужно
Мы с Вами по разные стороны баррикад и Ваше ’я его туда не посылала’ вызывает откровенную огиду
Особенно в темах-площадках кацапок