Не понимаю, вроде же четко говорили что не будет демобилизации. Нет людей, некого учить и забирать на войну.
Согласны ли эти активисты чтобы вернули их военных домой, но отдать территории и закончить войну или просто хотят чтобы кого-то другого забрали? Вопрос риторический, но если этих других нет?…29 км до Днепровской области
Тогда какой вообще выход?
Ответ дляTeonaa
Не краще, гірше. Я ж не претендую.
Я вас зрозуміла, насправді) і відповім: думаю річ у тому, хто які контакти має, хто де працює, у кого скільки грошей.
Хай би пані написали плакати - військових - на війну. Чому ні? Чому так вме розмито - неясно кого саме вони пропонують на заміну! І на перший погляд - владі звісно прийдуть на ум саме цивільні, методом відлову. Конкретніше ж треба.
Так підіть і розкажіть конкретніше. Ні, ви намагаєтесь відсидітись і тут.
vasilisa-l• 26 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Питання не до вашого чоловіка, а в яких умовах це все відбувається і хто їх створює. Ніхто не потурбується про вашого чоловіка і побратимів
Ми це бачимо зараз, то кому з таким відношенням захочеться іти на фронт, якщо це квиток у один кінець?
З будь-яким відношенням не хочеться на фронт, бо там можуть вбити чи покалічити
vasilisa-l• 26 октября 2024
Ответ дляdeep soul
А ще повно ´не створених для війни´
Ответ дляMilanaher
Так ви ж перша очолюєте все це. Чоловіка радного калікою готові зробити.
Що Вам так дорого? Ну я була от в Криму. Регулярно. В дитинстві і пізніше. Там - люди жили по московському врємєні. «Ага, 19:00, значіт 18 часов па іхнєму». На якого чорта я пущу чоловіка вертать ті Крими. Ні йому те не треба, ні Кримчанам. То навіщо? І все інше - навіщо?
Ответ дляTeonaa
Так от я також проти. І ті жінки проти. Тому і інших розумію. Вони хотят поверенути чоловіків додому . Але якщо вони вийдуть і почнуть кричати за припинення війни, то зрозуміли ж що їх відразу назвуть агентами кремля.
БрЮнЕтОчКа77777• 26 октября 2024
Ответ дляvasilisa-l
А ще повно ´не створених для війни´
це ви про тцк-нів?
Precious_Gift• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Вони на війні - бо так вирішили, аине тому що «інші» веліли. А зараз саме велять «іншим». Чому так?
Все ждала когда начнутся фразы Мы вас туда не посылали, а вот они 🤦🤦🤦
Ответ дляMilanaher
Мені не зрозуміло. Чому агентами?волевиявлкння🤷♀️
Precious_Gift• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Того що я - зламаю чоловіку ногу якщо знадобиться. А не помашу йому ручкою і носочки тепленькі складу.
Ешьте сразу в Тверь, зачем себя мучать
vasilisa-l• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Ппц
Так росіянки виходили на площадь, вернітє папу дамой (а не припиніть війну). І наші так само. А самі ржали з тих і називали дурами
Вони були дурами коли посилали своїх на ’заробітки’.
Чи ви не бачите різницю між тим, чому на війні опинились українські чоловіки і російські?
spart-5037• 26 октября 2024
Ответ дляPrecious_Gift
Ешьте сразу в Тверь, зачем себя мучать
А военные, которые с нуля так пишут. Их куда, по вашему мнению ?
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Ппц
А это украинские женщины послали украинских мужчин в чужую страну людей убивать.упиваяясь собственным величием?)))
Кацапское величие разбилось о стойкойсть укров.вот кацапские самки и вышли выть)))
Ответ дляvasilisa-l
Звісно бачу. Нашим грошей не пропонували; убивать не посилали - ні жінки, ні держава.
Добре. Поясню на пальцях: я не бачу виходу з дуби обраним шляхом; тобто - без волі сша, нам не подолати ворога. Якщр припустити що така воля є - методи все одно не ті. Слабкі дуже.маразм якийсь а не методи. Чи ви бачете сенс воювати заради «воювання», яке не має кінцевого , завершеного якогось результату? Я - ні.
Дай брг щоб у разі тотального розстрілу нас (і чоловіків, і військових також) взагалі не розстріляли західні стражі (прикоодрнники із набитими кишенями)
Ответ дляИрина-bbd0
Стійкості не займать
Але навряд на ній одній далеко поїдеш
spart-5037• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Так я так само думаю!!!
Військові, песимістичні, «нас» розуміють(
Вы не не поверите . почитайте их профили. Они очень были мотивированные, патриотичные, пошли добровольцами сами, оставив детей дома(женщина)
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Стійкості не займать
Але навряд на ній одній далеко поїдеш
Я нашла наш с Вами декабрь 23 года)))))
Вы так и гапонствуете за спинами ЗСУ.сидя дома за шторой))))
spart-5037• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Ну я це не схвалюю. Інститут сім‘ї - цінніший за держави.
У неё была вера в будущее. Год службы в армии убил все. Они только вернулись с Курского направления
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Стійкості не займать
Але навряд на ній одній далеко поїдеш
Я Вам о том.что нехрен тут зеркалить самок кацапских.
Ирина-bbd0• 26 октября 2024
Ответ дляspart-5037
А как же истерички с ’курск-дорога в один конец’?)))
Precious_Gift• 26 октября 2024
Ответ дляTeonaa
Фрази- не фрази, але ж так і є?
Как е? Объясните? Хотелось тихонько за чужими спинами пересидеть, а не выходит?
spart-5037• 26 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А это не в один конец дорога ? Её мысли .
Ну и она работает на эвакуации в медицине.
Повезло, вернулась живая.
И да, с Курска дорога в один конец. И ваши смешки и смайлики тут вообще не уместны.
Повезло, вернулась живая.