Стрекоза любви• 26 октября 2024

1000 Зеленського, кажуть, що програма буде діяти 3 місяці зими.

Ирина_Б_• 27 октября 2024
Ответ дляPeres Lal
Есть целевое назначение оплат с карт ’национальный кешбек’ (на которые и будет начисляться эта тысяча), эти условия описаны в каждом банке-эмитенте карты. Почитайте.
если так и будет то конечно хорошо

Еленка14• 27 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
у меня такая информация:
Ви хоч читаєте, перед тим, як скрінити.?
Ирина_Б_• 27 октября 2024
Ответ дляЕленка14
что именно?
Еленка14• 27 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
что именно?
Що значить, ’что именно’? Ви не можете в пам´яті втримати ваші ж дописи?
Ви стверджували, що не можна сплатити комуналку, вам заперечили зі скріном-підвердженням. Далі ви знову заперечуєте: ’у меня такая информация’ де чорним по білому написано, що можна оплатити комуналку. Якщо ви і тут не зрозумієте, то взагалі немає сенсу з вами вести діалог
Ирина_Б_• 28 октября 2024
Ответ дляЕленка14
да не нервничайте так), мы вроде с человеком закончили эту тему, а вы опять начинаете. Я ж согласилась, можно так можно, отлично
Еленка14• 28 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Я не нервую. Спокійнісінько про це написала ще вчора. Чому ви так рознервувалися, не відомо