Ответ дляИрина_Б_
что именно?
Що значить, ’что именно’? Ви не можете в пам´яті втримати ваші ж дописи?
Ви стверджували, що не можна сплатити комуналку, вам заперечили зі скріном-підвердженням. Далі ви знову заперечуєте: ’у меня такая информация’ де чорним по білому написано, що можна оплатити комуналку. Якщо ви і тут не зрозумієте, то взагалі немає сенсу з вами вести діалог
Ответ дляЕленка14
да не нервничайте так), мы вроде с человеком закончили эту тему, а вы опять начинаете. Я ж согласилась, можно так можно, отлично