Мира всем• 26 октября 2024
Ви б поїхали жити в Європу з дітьми? якщо старший (13 років) не хоче.
З березня до майже серпня 2022 були в Естонії. Молодший тоді ходив в естонський садочок,але ніяк не міг адаптуватися. І я не могла піти на роботу. Старший знайшов друзів і все було добре.
Ми повернулися в Україну. Старший часто говорив що сумує за друзями в Естонії.
Зараз частіше задумуюся повернутися туди, молодший вже ходить до школи. Кажу дітям що у мами такі плани. І тут старший видає, що ні, я не хочу. Знову їхати довго туди. Знову звикати до школи і тд. І що друзів вже немає тих. Молодший сказав якщо треба то поїхали. Я розумію що там їм буде краще, бо тут школа більше в укритті. Там в дітей розвиток більший. Піду там на роботу. Там в мене тітка живе, житло нам знайде до приїзду.
Результат:
вже голосів:
46 (80.7%)
Поїхала б, сина перед фактом.
6 (10.53%)
Інший варіант
5 (8.77%)
Ні, бо дитина не хоче
Мира всем
• 26 октября 2024
Ответ дляКотя_люлю
Я не розумію навіщо туди-сюди кататися.
Це ж підсилює стрес.
Мовчу вже про навчання: тільки дитина до однієї школи і програми звикне, ви їх на іншу тягнете.
Прийміть зараз остаточне рішення, якщо їхати, то вже максимально надовго, принаймні до кінця війни. Або взагалі ніяк.
Це ж підсилює стрес.
От все і обдумую
Любительница• 27 октября 2024
Ответ дляМира всем
Так, там не дуже. Завжди тепла не вистачає, в літку взагалі сонце не гріє. Також не подобається клімат. Але хочу спочатку туди, бо там тітка є, якщо що. А далі видно буде.
Удачи Вам!