Да, я блондинка!• Изменено 27 октября 2024
По слідам теми «Какую причину кесарева можно сказать окружающим?»
З кометів склалося відчуття, що у переважної більшості порадниць немає близьких людей з якими спілкуєшся на рівні, де немає необхідності сказати «врач так сказал», а можна нормально розповісти що відбувається, отримати підтримку, ну принаймні це очікується. Чи розказужтеподругам/сестрі /мамі про такі подробиці як перебіг вагітності, пологів, якісь інші операції серйозні проблеми по здоровью, і подібні речі? Чи ділитесь таким взагалі з кимось?
Результат:
вже голосів:
17 (44.74%)
Так, на те і треба подруги
11 (28.95%)
Ні, Це занадто особисте
3 (7.89%)
Не маю з ким ділитись подібним
3 (7.89%)
Так, я і перехожим розповім
3 (7.89%)
тиц.
1 (2.63%)
Ні. Розмовляємо про погоду
Флюорография гуся• 27 октября 2024
Не в таких подробицях. Була на УЗД, усе ок, скинула оту чорно-білу фотку в вайбер. Щоб прямо в деталях як лежить, які показники - такого ні з ким крім чоловіка не обговорюю.
Точная копия плова• 27 октября 2024
А почему столько суеты вокруг кесарева? Роды прошли успешно? Все остальное уже незачем мусолить. У нас с близкими кроме моих интимных моментов и погоды ещё много тем для разговоров.
Да, я блондинка!
• 27 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Та не навколо КР суєта. Пологи емоційно важливий момент, він лякає часто хочеться підтримки. Не важливо яким шляхом вони проходять. Якби я комусь чи мені хтось щ близьких подруг сказав «по показаніям» було би просто дивно, подібним як правило ділимось.
ПробілНеПрацює• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Не всі мають потребу ділитися надто особистими речами з оточуючими.
Да, я блондинка!
• 27 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Чому це надто особисте?Наддто особисте для кого? Кращої подруги, сестри? Що тоді для них прийнятне? Погода/покупки/політика?)
Да, я блондинка!
• 27 октября 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Маме да, у нас с ней нормальные отношения. Подругам нет
Хотілося б щоб були кращі відносини з подругами? чи Вас саме це і влаштовує?
ПробілНеПрацює• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Надто особисте для мене. Я такими подробицями ні з ким не хочу ділитися, навіть з самими близькими. Я просто не маю такої потреби це обговорювати з кимось. Якщо подруга/сестра захоче поділитися своїм, то не маю нічого проти, вислухаю і підтримаю.
Котогосподиня• 27 октября 2024
Завжди казала як є, не бачу в цьому нічого страшного. Перші пологи закінчились кесаревим, а наступні вже, як ви кажете по показаніям))
Борець за гаманець• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
У меня нет доверия к подругам. Они для меня люди, с которыми можно весело провести время пару раз в год, развеяться, потанцевать, похохотать в караоке и на этом всё. Меня устраивают такие отношения. Делиться с подругами личным, быть на связи 24/7 в чатах - нет. Меня это утомляет и я не нуждаюсь в таком формате общения
Весёлая морковка• 27 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Не мусолить, а рассказать. Возможно, поделиться переживаниями
Дівка в намисті• 27 октября 2024
Только частично сестрам и подруге, они поддерживают меня.
Маме нет, она нервная, будет меня доставать.
Муж все знает, как и я о его здоровье.
Сирожено_пирожено• 27 октября 2024
Одна я не понимаю , зачем окружающих посвящать в такие подробности ?
Самохвалова• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Просто в определенный момент все наступают на грабли и понимают, что сказал одному-знают все.если хочется чтобы действительно никто не знал,то нельзя никому говорить
Маме такое не рассказываю,зачем лишнее беспокойство
Леді Душка• 27 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
+100500
Тоже не понимаю этой трагедии с КС.
А даже если я и сама хотела КС, то это мое личное дело.
Если что, то я с теста знала что вторые роды у меня будут только КС. Ребенок благополучно просидел всю Б на попе, замотался в пуповине и в 38 недель завалился в поперечное. Какой нахрен ручной переворот? КС как я и хотела изначально.
Тоже не понимаю этой трагедии с КС.
ДА да да• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Хочете дітитися - будь ласка, але будьте готові, що воно піде в маси ще й з ’бородою’.
Але чому я маю відповідати на питання - порвалася?, скільки дитина по шкалі Апгар?, а труби перев´язала?, а клізму робила?, а обкакалась?, а геморой виліз?
Для чого людям ця інформація?
Леді Душка• 27 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Почему вы считаете что у всех должны быть такие же потребности, как и у вас?
Лично мне все равно кто и как рожал.
Точно также я не понимаю почему я должна кому-то рассказывать про свои роды.
Исключение если человек сам просит рассказать, не банальное ’как прошли роды’ и дежурное ’ а чего КС’?
Лично мне все равно кто и как рожал.
ДА да да• 27 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Лично мне все равно кто и как рожал.
В мене перед родами не було з ким поговорити, всі якісь легенди розказували, як вони героїчно народжували. Якось домовились з подругою погуляти (вона ще не народжувала) і пішла з нами її сестра, в неї вже 2 діток. От я її і запитала, Юля розкажи, що і як, бо ніде допитатися не можу. Вона мені все розказала, починаючи з санпропускніка. Дуже їй вдячна, бо все було по темі, без всякого геройства. Нічого особистого в неї не розпитувала. І вона ніяких ’страшилок’ не розказувала.
Самохвалова• 27 октября 2024
Ответ дляДА да да
У меня трое детей,что за санпропускник?)
ДА да да• 27 октября 2024
Ответ дляСамохвалова
Ви в роддом через парадний вхід і в подзал? 😁
Сирожено_пирожено• 27 октября 2024
Ответ дляДА да да
Я , правда , рожала 26 лет назад , но никакого санпропускника не проходила . Да , через парадный вход и в палату .
ДА да да• 27 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А чому в палату?
Сирожено_пирожено• 27 октября 2024
Потому , что я в роддом не по скорой попала , а за пару дней до родов . Поэтому в дородовую палату . Тех , кого привозили по скорой , тоже ни в какой санпропускник не отправляли .
ДА да да• 27 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А я, як почалися схватки.
На таксі їхала, без швидкої.
Там оформляють, лікар оглядає чи є розкриття, з речами в родзал, з родзалу в палату.
На таксі їхала, без швидкої.
Самохвалова• 27 октября 2024
Ответ дляДА да да
А я, як почалися схватки.
На таксі їхала, без швидкої.
А ,Вы с дежурной бригадой
А что там прямо рассказывать,на входе до заполняешь бумаги и вещи на тележке поднимают наверх и женщина отдельно в родильное отделение