lilu1990• 27 октября 2024

У Ванька істерика...

Шось його вперше за останній час попердолило. Заказна стаття чи це в нього істерика?

... на сейчас - по какому плану мы больше идём?

мораль: если сами не хотите выигрывать (или хотите но не хотите идти на кардинальные решения, чтобы цели достичь) - то какой смысл заставлять в это верить простой народ?
LudaSHS• 27 октября 2024
Бо багато чого на фронтовій проти Зсу працює. На жаль(
Може після зливу, що Ермак мацає перемовини, а до цього вони тормозять і там караул з узгодженням підрозділів Зсу, як назло.
Бутусов багато теж каже.
Natal_ka91• 27 октября 2024
А чому дивуватися? Масштабна корупція - це основна причина чому народ не хоче воювати. Раз вже Ванька прорвало, то може справи реально пздц, а не так як нам в телемарафонах і всякі маньки триндять
Antoninaya1• 27 октября 2024
Читала. Заказна 100%. Питання-хто замовник.
bonny1• 27 октября 2024
А в чем он не прав, причем здесь истерика, или у нас этого всего не происходит?
Дресса• 27 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
А вибачте, де тут неправда написана?
Елена 1• 27 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
А разве он не прав ?
LudaSHS• 27 октября 2024
Тища Вови туди ж
_Твоя_подруга• 27 октября 2024
Это не истерика, а официальная позиция. И сегодня она такая. Похоже, скоро ’конец’ войны
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляbonny1
Ніколи не вірила в патріотичність Ванька. Він завжди всяку пургу хавав мовчки. Що змінилось?
ДАР и Я• 27 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
В моєму оточенні говорять, що орки з Голої пристані , водою, сунуть на Миколаївщину...лякає такий ’конєц’
Life-game• 27 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
Где почитать?
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Певно, що так і є. Тільки нащо примазуватись до простого народу...

Як зручно бути патріотом, коли долари на голову від американців сипляться

А коли ні зразу в кусти.
_Твоя_подруга• 27 октября 2024
Ответ дляДАР и Я
Меня пугает не меньше. Я родом из донецкой области.
Life-game• 27 октября 2024
Ответ дляДАР и Я
Водою?
По Днепру? Или в смысле?
Vlada-Maria• 27 октября 2024
Ответ дляAntoninaya1
та Порох, не інакше Брата вбив і з’їв, цех з горішками побудував, сів і подумав ’а чого би бубочці на 6-му році дєрмаковства в пілотку не насрати?’.... і замовив Ванькові статтю
Виктория_1• 27 октября 2024
Читать в тг: Николаевский Ванек.
возможно, не по порядку фото отобразятся, пункты у него пронумерованы
автор lilu1990 • 27 октября 2024
І шо це за кардинальні рішення? Рубати руки посадовцям корупціонерам і їх дітям?
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Починається...
Life-game• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я за!
Если спросят)))))
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляLife-game
Я за!
Если спросят)))))
Мене дивує його така кардинальна зміна. Нос по вітру?

Цю трагедію легко було передбачити ще пів року тому.

Шо трапилось, нам готуватись до якихось бунтів і походу на зимовий палац?

Ванька, не говори загадками. І ти теж?
Vlada-Maria• 27 октября 2024
Ответ дляВиктория_1
Читать в тг: Николаевский Ванек.
Серіальчик продовжується, тільки ржунів щось щораз менше
Vlada-Maria• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Починається...
що починається? невже неправда? до речі, а ви чого спочатку ’співали’ одне, а тут раптом перевзулись? до кого примазались чи примазувались раніше?
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Я не вірю нікому хто примазується до простого народу

Серед них немає простих

Свадьба в Малинівці

Знову владу міняють? А нарід розмінна монета...
Алтыншаш• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Чому і ні.
Посадовці ж совістю не страдають, коли ухвалюють рішення про знищення нації - мобілізація, податки, комунальні тарифи, відсутність регулювання цін на соціальні продукти... Ще й крадуть безбожно.
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Я ні за кого. Я на боці хаосу
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляАлтыншаш
Чому і ні.
От вас Ванька на гачок і піймав. Тригернуло, правда?

З якою ціллю - саме цікаве
Дафна• 27 октября 2024
Прочитала. Истерику не увидела
Flower Girl23• 27 октября 2024
Как по мне - Ванёк прав на 100%! Автор, а с чем конкретно Вы не согласны?
GirlSuper• 27 октября 2024
Ответ дляДафна
Прочитала. Истерику не увидела
Согласна
автор lilu1990 • 27 октября 2024
Ответ дляFlower Girl23
Я вже написала: схоже на передвиборчу обіцянку. Тільки чию?