Шось його вперше за останній час попердолило. Заказна стаття чи це в нього істерика?
... на сейчас - по какому плану мы больше идём?
мораль: если сами не хотите выигрывать (или хотите но не хотите идти на кардинальные решения, чтобы цели достичь) - то какой смысл заставлять в это верить простой народ?
Ответ дляSova splushka
Ну звісно, знову крайніми будуть звичайні українці, що посміли в ресторан сходити.
А спійманих для показухи корупціонерів можна потім тихенько відпустити, або ж руками розвести, що закон не дозволяє їх посадити.
Позачиняти всі ресторани, а кухарів до окопу. Разом з офіціантками. Мабуть, автор так пропонує.
Ответ дляМанула
Тому, шо зрозуміло до чого все йде ... А так, Ваньок все вірно написав. Думати треба було головою раніше в 2019 році.
А так, маємо те, що маємо ...
Це було зрозуміло ще коли залужний спетляв, написавши - ми в тупікє
Чому Ванька про це зараз тільки пише?
Ответ дляlilu1990
Але це може і вас торкнутися
Всіх українців. У нас або війна, або ви ходите по ресторанам і пєте тиквений лате
Уже повно військових каже про контраст - вони там відпочивають, живуть, поки...
Це всіх без виключення стосується, не тільки корупціонерів
Не хвилюйтесь. Мене вже торкнулось і торкається далі. І кінця краю не видно. Тому і пишу: або війна, або концерти. Або плитка, або дрони. По іншому не буде.
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А шо це блін? Одні в гівні, інші в теплі, добрі. Якщо це народна війна, звичайно
Аж згадалося: Ленін хотів, щоб не було багатих.
Вам треба, щоб усі в гівні були?
Чи все-таки треба наших військових з того гівна теж витягувати?
Яким чином те, що хтось не сходить в ресторан, полегшить життя військового на нулі?
А от конфіскація майна корупціонерів з направленням їх статків на ЗСУ - ще й як полегшить! Відправка на фронт силовиків та військових пенсіонерів 45-60 років, та відповідно ротація і демобілізація тих, хто там вже років 3-5-10 - ще й як полегшить! І так далі, лінь все перераховувати.
То може, якраз це й треба робити, а?
Вам треба, щоб усі в гівні були?
То може, якраз це й треба робити, а?
Ответ дляlilu1990
Чому Ванька про це зараз тільки пише?
У вас не тільки граничні судження , по верхам, і ємоційні гойдалки, а ті ж самі прості виводи, це вже ж було, ви так наробили виводів і за зе голосували. І зараз ви теж йдете цією дорогою
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
Ответ дляSova splushka
Вам треба, щоб усі в гівні були?
То може, якраз це й треба робити, а?
Вам треба, щоб усі в гівні були?
То може, якраз це й треба робити, а?
Так, усі в гівні, а потім соц опрос провести про кордони 91 року
Ответ дляLudaSHS
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
Усе шо було після залужного і його контрнаступ включно - чисто авантюра. Що тут незрозуміло?
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Джонсон, коли запевнив зеленського шо нам пів арсеналу із закромів сша віддадуть. А до того почали американці які вмовили нас віддати ядерну зброю
Удалено администрацией...
Ответ дляLudaSHS
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
З залужним не все однозначно так.
Да І все не так лінійно
А у Ванька не істерично граничні судження? Він тільки очі роздер і побачив шо робиться?
Ответ дляОленёнок
Вілкул сейчас делает для Украины больше, чем, возможно, вся зелень вместе взятая (кто бы мог подумать, конечно). Никогда бы не подумала, что буду о нем хорошее писать, но факт есть факт.
Прикиньте, як боїться втрати бізнесу і як торкнуло. Хоча може за країну обідно, ну трошички.. а ось Терехов - то корупціонер ще який
Ответ дляlilu1990
Цей соцопрос можна і зараз провести. Всі хто за продовження війни пакують речі і йдуть в окопи, хто не йде в окопи той автоматично проти продовження війни. Все очевидно. І дужне просто.
Mira29-c3c3• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Уже в ситуації з Тузлою при Кучмі було зрозуміло що кацапи хочуть напасти.
Але Ющенко все одно пиляв літаки і роздавались ракети. Так хто з нас хворий?
Так було і далі що ?
Sova splushka• 27 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Всі тяготи війни і комендантську годину, без голосної музики, концертів, співів, дискотек і розважальних заходів. Комендантська година з 20 вечора
Правильно, давайте остаточно доб´ємо ресторанний бізнес, який і так переживає складні часи.
І взагалі, що це за напівміри?
Закрити геть усі заклади, зараз не на часі ні розваги, ні краса, ні освіта дітей, ні новий одяг. Всім видати продуктові пайки та однакові труси, і до станків на заводи працювати.
Правда, тоді неясно, за які шиши утримувати армію, але кого це цікавить? Партнери ще дадуть, вистачить накрасти і собі, і внукам.
І взагалі, що це за напівміри?
Ответ дляlilu1990
Ющенко чекав нападу, тому ставив на южмаш і ракетну програму відкрив
А той розпил, то все підписали бумаги - комуняки
Ответ дляSova splushka
І взагалі, що це за напівміри?
Давайте