Аноним_1859• 27 октября 2024
Прибрати могилку
Яка вартість в Києві на прибирання могилки хто підкаже? Нема нічого крім бур´яну . Ні огради ні скам´ї
Яжбоматуся• 27 октября 2024
Я платила 3 тыс, байковое, семейная могила большая, три памятника, но нас и не было там со времён ковида, очень запущено было, еле нашли в зарослях
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
У меня только земля с бурьяном. 1 могила. .. 2500 мне показалось перебор
Светка-пипетка• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
На кабанчику немає розділу такого:(
в інших побутових послугах, якщо не помиляюсь, бачила подібні замовлення
Яжбоматуся• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Многовато , согласна
Светка-пипетка• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
ви можете поставити, приміром, 200 грн взагалі, в тексті написати, що ціну обговорите з виконавцем.
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Та повинні ж бути середні ціни...
Тут за півтори цементувати чистити ітп
Светка-пипетка• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Та повинні ж бути середні ціни...
Тут за півтори цементувати чистити ітп
за ці роботи півтори це замало, мені здається.
якщо у вас там просто посапати/повиривати траву з однієї могилки, то півтори достатньо, як на мене. але може я помиляюсь.
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так напишіть тут, ціну, де саме, може комусь знадобиться
Сумніваюсь що не розвернеться гвалт.. просто як жінка вище писала 3000 - три могили , то інші дали б якісь свої конкретні приклади.
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Це на кабанчику побачила... Може тому хто таким займається то і нормально. Я не знаюся на дрібних роботах
МеняАЖтрусит• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Подумайте сами. Вы бы делали это за 300-500 грн?
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Тогда почему вы ещё этим не занимаетесь.
Прайс от 2500.
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Прайс от 2500.
Яжемать Мне можно• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Може й так. Але якщо комусь справді потрібен підробіток, написав би Вам і ви б домовились...
Це лише моя думка. Читала, в Житомир обл прибирали за 500грн.
Луноходик_Ик• 27 октября 2024
Ми платили цього року 1 000 грн.
Шукали на Кабанчику, просто вказали свою ціну, відгукнулася пані і все зробила. надіслала фотозвіт потім.
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Прайс от 2500.
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Прайс от 2500.
Але ж прайс від 450 грн байкове кладовище олх. Винос листя вирвати бур´яни помити плитку. Одноразово
Аноним_1859
• 27 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Прайс от 2500.
Мыли, копались, рвали, себя отмывали.
Прайс от 2500.
я в день заробляю якраз 2500. Кваліфікований спеціаліст з во і стаж роботи. Рівність братерство і дружба між народами канулі в лєту...
МеняАЖтрусит• 27 октября 2024
Ответ дляАноним_1859
Так почему вы тему создали? Выйдите на них. И закройте свою проблему.
Аноним_1859
• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не говорите что мне делать, я не скажу что делать вам или куда идти.
Що за люди тут сидять ...мені потрібна інфо : ’ я платила стільки , а я стільки’ щоб зрозуміти яка ціна нормальна... От є висновок - могила з пам´ятником, плиткою оградкою - чистити 1000 гривень. Проста могила від 450 .