Гостра на язик• 27 октября 2024
Стоит ли поехать в декабре с детьми подростками в Берлин? Будет интересно?
Зовёт в гости подруга,живёт в Берлине лет 18 ...Я не была с детьми заграницей вообще ,дочки подростки, хочется куда то выбраться ,но думаю как лучше и финансово выгоднее ?
Поехать к подруге на недельку ,на зимних каникулах ,как раз там ярмарки будут ,погулять где то по городу там или же какой то тур автобусный лучше будет ?)
ФрекенБок• 27 октября 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
таке собі місце для відпустки, нема там шо дивитись, тільки що житло безкоштовно
Зоопарк, технічний музей(можна бродити цілий день), прекрасна експозиція по Єгипту включаючиhttps://www.dw.com/ru/%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2/t-36672229 . Безкоштовна екскурсія на дах рейхстагу, безкоштовно(якщо не помиляюся) в музей авіації в Гатов Це мінімум
Якщо, жити у подруги - я би поїхала, дітям подобається
З готелями в мене були нюанси, саме в Берліні на Різдво
Хоча, вже було все заплачено - пофіг, кажуть в стопі - відвеземо за 13 км
Дві години сварки - залишалась в тому готелі, що мала в бути, але то треба нерви і мову
Машину нема де ставити, краще на метро, Gendarmenmarkt з 25 листопада
ФрекенБок• 27 октября 2024
Ответ дляСовбез
К подруге выгоднее, мне кажется.
И в Берлине есть что посмотреть на недельку.
Згодна, я б ще раз їздила додивитисяще повторно подивитися палац Сан Сумі в Потсдамі(електричкою з Берліну в передмісття), та багато іншого
Україна наше все• 27 октября 2024
Ответ дляСовбез
Зоопарк
Шарлоттенбург
На крышу Рейхстага подняться
Национальная галерея
Пергамский музейНа день в Потсдам съездить
Шарлоттенбург
На крышу Рейхстага подняться
Национальная галерея
оооось,теж хотіла все це порадить)).
авторе,їдьте,але на наших зимови канікулах різдвяних базарів уже не буде.
Чудо в декрете• 27 октября 2024
Ярмарки закончатся 24 декабря
Темнеет рано
Много чего на рождество не работает
Темнеет рано
Много чего на рождество не работает
ФрекенБок• 27 октября 2024
Ответ дляСовбез
Зоопарк
Шарлоттенбург
На крышу Рейхстага подняться
Национальная галерея
Шарлоттенбург
На крышу Рейхстага подняться
Национальная галерея
Саме так. І ще залежить від інтересів
ФрекенБок• 27 октября 2024
Ответ дляСhanelKa
І в мене не склалося з готелем в Берліні, дуже посередньо, але для першого разу в місті нормально.
Идууу--уууу блин• 27 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Які конкретно костели 15 століття?
Ой ну 18 , с Польшей перепутала
Love_Love_Love_• 27 октября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ой ну 18 , с Польшей перепутала
А 18 які? В цілому Берлін стрьомне місто, тим більше для людей які ніде ніколи не були, але список костелів чекаю
Засомневаю• 27 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
Не перший раз, саме на Різдво був перший. Хто і як, там продавав номери, не знаю, в адміністрації тільки турки-олені, один на одного пальцями тикали 😆 і дві години в жопу, потім таки заїхали в красивий двокімнатний номер, хоча платили за звичайний
Але, то треба було прям дуже багато сваритися, або їхати в готель за 13 км
Інший настрій компенсувала хороша компанія. Тому загалом ок
Идууу--уууу блин• 27 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Гугл список підкаже
Гостра на язик
• 27 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
оооось,теж хотіла все це порадить)).
У нас с 13 декабря каникулы
Love_Love_Love_• 27 октября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Гугл список підкаже
Гугл список мені тут дурниць не пише