З бісиками• 28 октября 2024

Виїзд дитини 17 років до ОАЕ на відпочинок

Доброго ранку!
Підкажіть, можливо ви стикалися? Син 17 років з Польші буде на тиждень летіти сам до ОАЕ на відпочинок, зустрітися з друзями. Чи впустять його на кордоні ОАЕ без супроводу дорослих?
tereska• 28 октября 2024
Впустять, деякі авіаперевізники дозволяють на борт від 12 років без супроводу дорослого будь-якого (Еір Арабія, до прикладу), деякі від 17 (Флай Дубай, Емірейтс).
автор З бісиками • 28 октября 2024
Я мала на увазі, в саму країну впустять? Може, завернуть на кордоні.Він же буде без супроводжуючих.
как тебе такое илон маск• 28 октября 2024
Точно пам´ятаю,що відправляли доньку з бабусями до ОАЕ коли їй вже було 18, і робили заяву-дозвіл на виїзд. Я була здивована, бо вона вже була повнолітня, сказали, що в ОАЕ з 21 року вважається повноліття. Це був 2018 рік. І ми точно робили переклад на англійську, тобто це для їхньої сторони. Тому можливо напишіть, або подзвоніть в посольство і уточніть цю інформацію
Стефанія• 28 октября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це, мабуть, тому, що у вас дівчинка. До дівчат і жінок законодавчо там інше ставлення.
Ответ дляСтефанія
можливо