Леплю из пластилина• 28 октября 2024
Кто любит тыкву ,что вы из нее готовите?
Пишу з калідору• 28 октября 2024
вчора готувала вперше крем суп, готувала для дієтичного харчування. Я і не знала. що так смчано, за 46 років вчора вперше і попробувала)
Пригаю-цибаю• 28 октября 2024
запекаю в духовке, с фетой, оливковым маслом и травами )
можно еще крем-суп сделать или булочки с корицей
Тут надолго• 28 октября 2024
оладьи вкусные получаются
Еще люблю тыкву тушенную со свининой и томатами
Прокачую сідниці• 28 октября 2024
Я из тыквы только сладкие пироги и кексы готовлю. В супах, с травами и прочем подобном виде не переношу.
Сегодня кексы буду печь тыквенные
УжеВотДа• 28 октября 2024
Суп пюре, гарбузова каша, запіканка, гарбуз тушений з вершками і часником
Непереможна• 28 октября 2024
Запікаю в духовці порційними шматками з корицею, без цукру і меду. Гарбуз і так солодкий + солод від кориці виділяється.
Суп пюре із вершками, томленою цибулею, помідорами і спеціями.
Непереможна• 28 октября 2024
Ще робила таку самсу із гарбузом, сиром і перчиком в лаваші. Сподобалось
Раз одела не бу• 28 октября 2024
Суп-пюре в різних варіаціях (з імбирем, з білими грибами і т.д)
Картоплю з тиквою і м´ясом
Чизкейк
Штрудель
Картоплю з тиквою і м´ясом
Чизкейк
Штрудель
Дева Мария• 28 октября 2024
Суп пюре , рисовая каша с тыквой , замеченная тыква с медом , пирог . Ну много чего можно
Царівна Жабка• 28 октября 2024
крем-суп завжди готую. дуже смачно на молоці з вершковим маслом.
Зяблик протестант• 28 октября 2024
Запекаю с прованскими травами и чесноком, передподачей посыпаю или брынзой или пармезаном
Я не Тролль• 28 октября 2024
оладьи, блины, пирог. и просто сварить или запечь и взбить вместе с творогом - диетический десерт.
Колупалочка• 28 октября 2024
Чому ніхто не пише про цукати з гарбуза 😍 ріжу шматочками , засипаю цукром і в духовку…так схоже на сушений манго з магазину,може його і роблять з гарбуза🤭🤭🤭
Катастрофа• 28 октября 2024
Перше, друге , напій, випічка
Мені гарбуз в роки, коли морква була дорога , заміняв моркву. Цього року,мабуть, замінить картоплю.
Катастрофа• 28 октября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
В мікрохвильовці запекти і розмішати з сиром
Ms. Скромность• 28 октября 2024
Варю суп-пюре з каррі, няня варить бомбічний суп-пюре з маком.
Тушкую з м´ясом, можу додати в кашу до пасеровки, запікаю з селерою і морквою, готую рагу.
После 18• 28 октября 2024
Ответ дляКолупалочка
Напишіть будь ласка детальніше як робити цукати
Аленький носочек• 26 ноября 2024
Ем сырую, дети тоже любят. Запекаю, каша с тыквой, запеканки. Но самое вкусное-баранина с тыквой и овощами