Фантазерша• 28 октября 2024
Який талант показати, або ідея для відео?
Потрібно показати та записати відео про себе десь 1 хв. Показати свій талант якого у мене немає. Співати я не вмію, музикою не займаюсь, не танцюю... Просто не розумію, що можна показати дорослій людині?!
Ось люблю готувати та випікати, але це не підходить. Потрібно відео типу презентації. Що порадите? Можливо якісь ідеї?
Думала розказати вірш...раніше писала. Допоможіть будь ласка.
Фантазерша
• 28 октября 2024
Ответ дляОбращеница
Так може зробити якийсь типу «рілс» з приготуванням цікавої страви?
Так, потрібно в основному показувати себе.
Фантазерша
• 28 октября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Розкажіть про себе у віршованій формі.
Ось думаю над цим, але це іноземна аудиторія. Тому трішки в ступорі.
Брехушечка• 28 октября 2024
Ответ дляФантазерша
Покажіть сіськи верх верх ногами
Кошка Мурка• 28 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
Покажіть сіськи верх верх ногами
Отличная идея! Я думаю все заценят 😂
Фантазерша
• 28 октября 2024
Ответ дляБрехушечка
Покажіть сіськи верх верх ногами
Ви напевно клоун
Нервогенератор• 28 октября 2024
Иностранная аудитория и стих не поймет, у них другие ценности. Предлагаю нарисовать какой-то иероглиф, обозначающий, например, целеустремленность. Там особых талантов не надо, потренируетесь и запишете видео.