Я на хвилинку• 28 октября 2024

кого берут в 10-й кл?

как считают?
по общему балу всех предметов ?
каким он должен быть ?
с каким средним балом вашего ребенка перевели в 10-й кл ?
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Простіше наліпити руку на лице ніж прочитати закон, нда...

автор Я на хвилинку • 29 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Просто балаканина і бажання позбутися слабих учнів, але закон інший.
ну вроде бы да. Но почему тогда класрук тогда на прошлой неделе заявила ’Діти, врахуйте, в десятий клас візьмуть не всіх’ ?
Горлаю зрання• 29 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Її діло лякати, ваше діло знати свої права. Окрім того це просто вчителька, вона може і не розбиратися в законодавстві, що їй там десь сказали, те й переповідає, щоб діти краще старалися.
автор Я на хвилинку • 29 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
добре, дякую. То по закінченні 9-го кл чи потрібно буде писати заяву про переведення до 10-го кл чи вони мають перевести автоматом?
Горлаю зрання• 29 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Можуть просити і заяву, але це фількина грамота, яка ні на що не впливає. Напишете, це ж не складно.
автор Я на хвилинку • 29 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
дякую
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ні. Це простіше, ніж доводити щось тому, хто далі свого носа не бачить.
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Напишіть конкретно яка школа в Києві на сьогодняшній день працює тільки по 9 клас, бо говорити не мішки перевертати.
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Зараз побіжу взнавати в знайомих і колег. Я вам приклад навела - нашу школу ВЖЕ поставили перед вибором: або стаєте ліцеєм, або тільки до 9 класу навчання. Чи думаєте, школа просто так статус змінила, від нічого робити?

Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Удалено администрацией...
А ви читати навчились, а розуміти прочитане ні? Довчіться в 10-11 класі - може навчитесь.
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Ось, спитала - 224 до 9 класу
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Удалено администрацией...
Ви перша перейшли
Гл. Амурная• 25 ноября 2024
у меня сын закончил 9 класс в 2017 году, то брали всех, абсолютно, никаких ограничений не было. Только он не пошел в 10 кл. сам)) , не сложились отношения с классной.