Я на хвилинку• 28 октября 2024
кого берут в 10-й кл?
как считают?
по общему балу всех предметов ?
каким он должен быть ?
с каким средним балом вашего ребенка перевели в 10-й кл ?
по общему балу всех предметов ?
каким он должен быть ?
Янгол в камуфляжі• 28 октября 2024
З тим, скільки дітей виїхало, особливо сімей з хлопчиками, то беруть всіх підряд. Не чула, щоб комусь відмовили.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Школа вас може лякати всім чим завгодно, але за законодавством, поки ви не принесете довідку з іншої школи чи коледжа, вас не мають права відрахувати.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
НУШ будуть брати по балам , коли до вчаться
Це ще вилами по воді писане. Щоб було як ви говорите, має бути змінений закон про освіту, де повна середня освіта є обов´язковою, це не так просто.
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Всіх беруть і до війни теж всіх брали, може якісь ліцеї не беруть, але в загальноосвітніх школах немає обмежень по оцінкам.
Зубачистка• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А в нас з сусідньої школи зробили 9річку. І куди всім тим дітям? На районі 2 школи.
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ваша дитина 2012 або молодша ?
2010 года
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
Мы вступительные экзамены писали
какого г.р. ваш ребенок ?
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Ответ дляЗубачистка
Ну такі зміни є, деякі школи будуть тільки до 9 класу це давно обговорювали, просто треба буде перейти в ту школу де є 10-11
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
сейчас у нас переименовали на лицей.
И к примеру, на потоке девятых класов пять А, Б, В, Г, Д.
Но в этом году выпустили только два 11-х кл,
и в прошлом году тоже.
Я еще в клас.рук. не спрашивала, но она уже детям прямо сказала, что в 10-й кл возьмут не всех
и в прошлом году тоже.
julia-678c• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
какого г.р. ваш ребенок ?
Я про себя и своих одноклассников писала. В 2014 шли в 10 класс
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
может счас другие правила
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
я ж говорю, сейчас на потоке 5 букв.
Но в этом году выпустили только два 11-х кл
Автопортрет нурофена• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
сейчас у нас переименовали на лицей.
и в прошлом году тоже.
так можно идти в колледж и после окончания на третий сраз курс универа
Ответ дляЯ на хвилинку
сейчас у нас переименовали на лицей.
и в прошлом году тоже.
то вона дивна. Мають брати всіх тих хто вчиться у Вашому закладі. ТО якшо хтось зі сторони приходить, для тих тести чи конкурс.
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
сейчас у нас переименовали на лицей.
и в прошлом году тоже.
В нашій загальноосвітній школі теж було п´ять дев´ятих класів, зараз два десятих, завжди так було, діти вступають в технікуми. Можлиао в ліцеї якісь свої правила і слідують вони іншим законам.
Я_не_аноним_100%• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
2010 года
Я згадала, нашому місті є школи, де вибирали дітей в 10 клас . Бо вдвічі зменшили кількість . Достатній рівень і не всіх середній . То переходили в 10 в нашу . А от дітки , що піші в школу за новою програмою НУШ, то вже буде сум . Наприклад з 20 класів , лишать 4 старшої школи
Кукусики• 28 октября 2024
В этом году взяли всех, потому что мало детей. До войны в нашу школу брали с баллом не ниже 7 . Для нуш слушала будет зно, но может за два с половиной года что-то изменится.
Русланка з гілки• 28 октября 2024
У нас в 10 й из тех что учились взяли всех, хотя был вроде проходной бал. Еще 1 класс был наборной брали по среднему балу
Корсет_на_шурупах• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
сейчас у нас переименовали на лицей.
и в прошлом году тоже.
Не знаю, чому вам ставлять рука-лице, але в нас теж саме.
Пʼять девятих класів і два десятих, мені теж було цікаво як відбирають
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляАnnеt
с чего должны не брать? отменили обязательное школьное образование?
У нас в 10 класс берут не всех. Но я не в Украине