Я на хвилинку• 28 октября 2024
кого берут в 10-й кл?
как считают?
по общему балу всех предметов ?
каким он должен быть ?
с каким средним балом вашего ребенка перевели в 10-й кл ?
по общему балу всех предметов ?
каким он должен быть ?
Полуничка• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Всіх беруть і до війни теж всіх брали, може якісь ліцеї не беруть, але в загальноосвітніх школах немає обмежень по оцінкам.
Так тепер 10-11 клас тільки в ліцеях)
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
У нас в 10 класс берут не всех. Но я не в Украине
а в каком классе ваш ребенок сейчас?
Бесбардак• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Школа вас може лякати всім чим завгодно, але за законодавством, поки ви не принесете довідку з іншої школи чи коледжа, вас не мають права відрахувати.
А якщо у вашій школі тільки 9 класів?
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
а в каком классе ваш ребенок сейчас?
Моя дочка сейчас в 9 классе. И она не пойдет в 10. Потому что не потянет. Даже если ее возьмут в 10 класс - она не сможет там учиться
Я на хвилинку
• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
но я так понимаю, у вас нет дистанционки, почему учится слабо? слабая школа?
учиться не интересно ?
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Так тепер 10-11 клас тільки в ліцеях)
Це ще буде в 27 році, зроблять профільні ліцеї і будуть набирати дітей тільки ті що планують вступити до вищих навчальних закладів. Звісно будуть якісь критерії, може щось нове придумають треба ж щось робити у міністерстві освіти.
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
учиться не интересно ?
Потому что у нее нарушение эмоционально-волевой сферы
Обращеница• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
я ж говорю, сейчас на потоке 5 букв.
Но в этом году выпустили только два 11-х кл
Дети сами уходят в колледжи, а не потому что ’не берут’.
У сына было 4 класса, осталось 2,5 (т.е. класс В был маленький).
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляБесбардак
А якщо у вашій школі тільки 9 класів?
То тоді має бути конкретна школа- ліцей, яка бере ваших 9-ків собі у спадок.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
Пробоема в тому, що в коледжі треба вчити ту саму програму 10 і 11 класів, що і в школі. Я особисто вважаю це ідіотством.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
Ви якось коригуєие це діло? Лікується у психіатра?
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
сейчас у нас переименовали на лицей.
И к примеру, на потоке девятых класов пять А, Б, В, Г, Д.
Но в этом году выпустили только два 11-х кл,
и в прошлом году тоже.
Я еще в клас.рук. не спрашивала, но она уже детям прямо сказала, что в 10-й кл возьмут не всех
и в прошлом году тоже.
Просто балаканина і бажання позбутися слабих учнів, але закон інший.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
так можно идти в колледж и после окончания на третий сраз курс универа
Не все так просто. Не будь-який коледж має договір з універом, не будь-який універ має групи для випускників коледжів, плюс нмт все олно тпеба здавати і пройти пороговий бал, купа всього.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляКукусики
В этом году взяли всех, потому что мало детей. До войны в нашу школу брали с баллом не ниже 7 . Для нуш слушала будет зно, но может за два с половиной года что-то изменится.
Не зно, а дпа, але треба ще МО придумати, куди діти всіх дітей, які не склали успішно ДПА і не вступили в коледжі.
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Все равно в ее случае нет смысла идти в 10 класс. Да ее туда и не возьмут
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Нет
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
Нет
А хто діагноз поставив? Чи ви просто так зі своїх спостередень зпобили висновок?
спальное место• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Психолог в центре нейропсихологии
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляспальное место
Психолог в центре нейропсихологии
Я зрозуміла. Ну що ж, все одно успіхів вашій дитині адаптуватися в цьому житті!
Полуничка• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Наша школа цього року вже змінила статус на ліцей...
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Та ліцеї і десять років тому були, тут питання зовсім не в тому
Полуничка• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Були. І школи загальноосвітні були. І там, і там були 10-11 класи. А тепер ЗОШ, які хотять мати 10-11 клас, мають стати ліцеями
Продаю витрішки• 28 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Ну так про це і мова, не розумію до чого ваш коментар.
Полуничка• 28 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
До того, що ви пишете про 27 рік. Але школи вже зараз стають ліцеями.
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
З 27 року почне діяти нова система освіти, 10-11 класи залишаться тільки в профільних ліцеях, всі інші школи навчатимуть тількі 9 класів. Школи ставали ліцеями і зараз і колись давно, але ж у всіх був повний цикл навчання.
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Вже зараз є школи, в яких відмінили 10-11 класи. Наша завжди була з 10-11 і ліцеєм ставати не планувала. Поставили вимогу: хочете лишити 10-11 класи - ставайте ліцеєм. Ніхто не чекає 27 року!
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Немає таких школ, в моєму місті так точно!
Полуничка• 29 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Так це не означає, що в інших містах немає. Навіть в Києві такі є.
Продаю витрішки• 29 октября 2024
Ответ дляПолуничка
Самі придумали? Почитайте хоча б що пише МОН