МеняАЖтрусит• 28 октября 2024

Зустрілись з чоловіком з СЗ…

Він проти кафе, ресторанів, хот-догів на заправках, кави, чаю в пластикових стаканчиках… Ви би спілкувались далі з таким?
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
По парку гуляли
Ну якщо цікаво, дочекайтеся наступного запрошення і спитайте куди підете.
Скажіть що в парк вдруге не підете, бо минулого разу змерзли.
Ну і най чухається))
А взагалі це просто щоб поржать. Бо і з першого допису ж зрозуміло що воно злидар і жлоб і час на нього марнувати точно не варто.

автор МеняАЖтрусит • 28 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
А чего ж Вы оделись не по погоде?
Кстати, лайфхак - если что не устроило, говорите, я замерзла, адьес, до наступної зустрічі!
Я вдягалась тепло, але ж все одно
Так і зробила
автор МеняАЖтрусит • 28 октября 2024
Ответ дляMs. При теле
Я з 18 років таке б не стягнула 🤣 я працювати вже почала з того віку, і хлопець також повинен був вже б працювати і могти дозволити собі каву в кафе 🤣 а після 30 зразу б розвернулася і пішла. Я можу гуляти в парку, але не на побачені, і при бажанні. Це треба вдітися відповідно, а не йти на побачення , а там на каблуках і в платті по парку блукати -цистит заробляти
В нього не то що немає грошей, він проти такої їжі і напоїв і все
Прибираю щодня• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Що ж він їсть?
Мальчун-задирун• 28 октября 2024
А що, на побаченні треба обов´язково жерти? Театр, боулінг, скеледром, кіно, рафтинг, квесткімнати, концерт- не годится, тому що пузо нічим набити?
автор МеняАЖтрусит • 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
Ну і най чухається))
Розказує, що там антисанітарія, невідомо хто і з чого готує
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Він не захотів говорити ким конкретно працює
В торгівлі сказав і все
Та ми хвилин 20 походили і я втекла
За футбол і друга розповідав
Мутный какой то)
ПАЦАНКА О• 28 октября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ну можна і пивка, раз таке діло
холодно, час для бехеровки або коньяку) я особисто, вана талінн люблю
Мальчун-задирун• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Тоді скажуть йому - хай придумає щось інше, окрім кафе/ресто

Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Кофе зло, а что не зло? Чай, матча или как ее? Кофе без кофеина есть же. Есть еще какао, цекорий, можно в свою термочашку... вообще можно по приколу было бы раскрутить эту тему. Договориться на след.раз и посмотреть, он бы запомнил такое свидание.
автор МеняАЖтрусит • 28 октября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Що ж він їсть?
Лише домашню їжу
Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Не, там бактерии, хотя можно выкрутиться - перчатки, антисептик, аптечка про запас.
Прибираю щодня• 28 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Взагалі побачення зазвичай після роботи, люди голодні. Або нехай чекає вихідних.
Можу брикнути• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Думаете всё-таки миллионер-аскет? Готовы уехать жить в лес, есть подножный корм и родить десять детей?
Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Ну можна і пивка, раз таке діло
Безалкогольного
Прибираю щодня• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Лише домашню їжу
А на роботі? Лоточки?
Ух яка ж Я• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Лише домашню їжу
Все зрозуміло з ним .
ОйЙой• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну з одного боку він правий. З іншого-як проводити час разом. Ну хоч в кіно піти.
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Хто гарно заробляє, той в кафе водить. А той навіть кави не любить в стаканчику
Дело не в стаканчике, а в нормальном кофе)

Инфотуфелька• 28 октября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
А на роботі? Лоточки?
Скорее всего лоточки, если домашняя еда - это ж и дешевле, и полезнее, одни плюсы, можно ПП готовить, всегда в форме
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну так скинуть з/п за роботу - поведе
Даже на кафе нет денег
Прибираю щодня• 28 октября 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Тут 2 варіанти. Або качок, або задрот. Скоріш за все задрот, бо навіть качки пʼють каву і батончики їдять.
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну так а что он еще может сказать
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Що ж він їсть?
Омары)
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
А рафтинг тут при чем?)
Прибираю щодня• 28 октября 2024
Нахіба ви взагалі з таким зустрічались? Не було дзвіночків у онлайн спілкуванні?
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
И в ресторанах тоже?
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Лише домашню їжу
Заманивает вас на палку чая
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
У миллионера должен быть свой лес
Найщасливіша• 28 октября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Качка видно издалека)