Доктор Варвар• 28 октября 2024

Хто розбираєтесь в спортивних костюмах, зайдіть

Сподобався костюм, це буває дуже рідко. Попередньому 6 років. Виробник наче якісний, колір мені подобається і фасон. Вартість 4000 грн. Але не подобається мені як він спереду лежить на моделі.
Це він так на всіх буде лежати? В мене розмір S по їхній сітці.
Крій там не простий, чому так скроїли щоб морщився на животі? Живота в мене немає, не натягнеться. Що думаєте?
ОноВамнадо• 28 октября 2024
Думаю шо ганчірка за 4000грн...за шо такі гроші? Виглядає страшнєнько
долой_лама• 28 октября 2024
Виглядає дешево і ніби його вже давно носять.
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Запитання в іншому. Чи люди читати не вміють))
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ длядолой_лама
Мені подобається. Запитання не в цьому
долой_лама• 28 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Мені подобається. Запитання не в цьому
Не знаю, що за виробник,але зайвої ваги костюм додав навіть моделі.
Пацан к успеху шел• 28 октября 2024
ну откуда мы знаем как он на вас сядет?
модель жопень отставила, поэтому сморщился он
julia-678c• 28 октября 2024
Что вообще по таким фото можно понять. Модель ещё б эту ногу на голову себе задрала. Неужели нельзя хоть на одном фото стать ровно.
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ длядолой_лама
За це я не хвилююсь з своїми 48 кг
ЯсноВидящая• 28 октября 2024
Шо в ньому гарного? Колір втратить після першого прання, на вигляд як типовий костюм з базару
Нехай щастить• 28 октября 2024
Костюм модели велик, поэтому и штаны морщинят, и верх очень свободно, наверно они хотели создать видимость оверсайз. Спросите замеры вашего размера и сравните с вашей одеждой.
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Я не запитувала чи він гарний не вам його носити
долой_лама• 28 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
За це я не хвилююсь з своїми 48 кг
Я також ношу s, але такий би не брала. Якщо навіть відкинути естетику, він надто об´ємно виглядає.
ЯсноВидящая• 28 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Ви запитуєте чи гарно буде сидіти - як можна сказати якщо він взагалі не подобається, ще й дорогий
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Мені не дорогий, і чи вам подобається я не запитувала
ЯсноВидящая• 28 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Дякую.
палка-копалка• 28 октября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Автор питає як буде лежати на фігурі)
Уравнобешенная• 28 октября 2024
За ці гроші можна купити нормальної якості й нормального бренду
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Можна але я хочу цей
Инста_Богиня• 28 октября 2024
Автор, підкажіть що за бренд (не можу розібрати назву)? Класний костюм, колір дуже гарний
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
STRIX
Инста_Богиня• 28 октября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
STRIX
Дякую
автор Доктор Варвар • 28 октября 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Дякую
Будь ласка