Анонимарик• 29 октября 2024
Интеграционный класс в Германии. Как перевестись
Пожалуйста, те, для кого тема Германии, как красная тряпка для быка, пройдите мимо. Вопрос только мамам, которые находятся здесь и чьи дети ходят в школу. Был ли у вас негативный опыт с интеграционным классом и есть ли реальные советы, как его избежать. Сын ходит второй год в такой. В немецком классе учит только математику и английский, то есть от силы 2 урока в день. Все остальное время в интеграционном классе они лепят поделки и рисуют. На очень базовом уровне учат немецкий.Это четвёртый класс. Ребёнок демотивирован. Учительница вечно недовольна, с родителями на контакт не идёт. Как перевестись из этого ужаса в нормальный класс?
Педиатор_я• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
З усім згодна, крім одного. Правда , не Франція, а Німеччина. Недавно у місцевих узнала, що у всіх, хто готується до абітур , є репетитори. Але тут не прийнято про це говорити. Вони це чомусь приховують. Але вони є)
У Франції точно нема. Ніхто з місцевих не розумів навіщо дитині потрібні репетитори, адже вона вчиться в школі. Вони знають, що в принципі такі існують, а ось на практиці ніхто не користується їх послугами.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляСмешнюча
Завтра на роботі напряму спитаю у своїх колег- вчителів, в багатьох діти навчаються в уні.
Так, запитайте. Я запитала вже у багатьох. І дітей, і навіть вчителів, які і є цими репетиторами
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
У нас в классе мало у кого были. У меня не было. Весь секрет в том, чтобы выбрать правильные сочетания предметов.
Я не кажу, що у всіх. Але дуже у багатьох. Тих, хто в вуз планує вступати, мається на увазі, Вони не признаються, чомусь про це не прийнято говорити.
Смешнюча• 29 октября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Это все чушь, невозможно в интеграционном классе выучить просто на уроках язык, этого слишком мало
Они просто потом по итогу дают направление на хуапшулле или беруф, чтобы не заморачиваться с такими детьми
Неправда. Я працюю в інтеграційному класі. Діти з різним рівнем, деякі вийшли з інтеграційного і вже готуються на рівні з німецькими здавати екзамени, а є такі,які після 16 підуть в беруфсколег. Діти абсолютно різні.
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Як це - готуються до Abitur?
Моя дочка в останьому класі гімназії. Робе абітур, репетиторів немає. Вчиться середнє, десь 8-9 балів з 15. Останні 2 роки в гімназії у нас оцінок немає, тільки бали. Ми тут вже 7 років, німецька в неї на рівні носія. Ні одна дитина з укр біженців не робе у нас в гімназії абітур, бо банально не вистачає рівня мови.
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Это скорее не если ты готовишься к абитур, а если не тянешь гимназиальную программу. Да, такие детки у меня были.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ще що здивувало, що вчитель - він просто як лектор в вузі. Тему відчитав ідо побачення. Навіть класний керівник , не зацікавлений, щоб його клас добре, наприклад , контрольну написав. Так і каже - найменша помилка - знімаю бал, ніхто на 1 не напише. І результат / оцінки 3,4,5. Невже вчителю не треба показати результат своєї роботи, хоча б ля себе - ось як добре я навчив, які у дітей гарні оцінки. Ні, цього нема.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
Як це - готуються до Abitur?
Я не кажу по укр дітей, які зараз роблять абітур. Писали про німців. І українці будуть скоро робити, ті, що зараз в 4-7 класах, до старших класів мову підтягнуть.
От Ви кажете, що дитина має середні бали. А є діти з високими? Ви впевнені, що у них теж немає репетиторів? Я впевнена , що є. Але вони можуть про це не говорити.
Коли моя дитина доросте до абітур по віку, вона теж буде в Німеччині 7 років, і теж німецька буде як у носія. І зможе робити, як і Ваша.
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Звичайно ви можете бути впевненою у тому що хочете. Я спираюсь тільки на свій досвід.
Навіть якщо ці діти ходять до репетитора то що? Підчас здобуття висшої освіти не допоможуть ніякі репетитори. Тут не так як в Україні, залік купити не можна
МинерАлочка• 29 октября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Удалено администрацией...
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
Якщо ходять, то це добре. Оскільки не всі діти можуть самоорганізуватися і не всі сильно відповідальні. З віком ( в вузі) все ж більш самостійними стають. Репетитор цей не той, хто за тебе робить, а той, хто дає додаткові поглиблені знання, тому про купівлю заліків не йдеться взагалі. Я не дуже розумію , чому ви про це написали. Ну і природні здібності дитини , однозначно, є вирішальними
Оченьценная• 29 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
Германия. И да, в классе у всех репетиторы
Те саме.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Може і тягнуть. Просто без репетитора тягнуть на 3 бали, а з репетитором - на 1. Да і в Україні так само, репетитори покращують знання, відповідно в оцінки і школі стають вищими
Оченьценная• 29 октября 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ні в кого з моїх знайомих українців у Німеччині не має ніяких репетиторів. На істину не претендую. Якщо німецька школа така погана - можете завжди повернутися в українську. Будете пап´є маше робити з сьогодні на завтра півночі, листя з ліхтариком після роботи шукати (бо вже темно, на відміну від вчителів більшість батьків працює до вечора), а потім його праскою сушити, бо ’шановні батьки, на завтра принести листя на аплікацію), будете згадувати шкільний курс, пояснюючи дитині математику, фізику, хімію, біологію. Ну і іноземні - куди ж без них?
Про репетиторів, починаючи з ’підготовки до школи’ просто промовчу.
Іноземна школа - рай для батьків, я чекаю коли закінчаться канікули і дитина повернеться до школи, щоб там була зайнята і спускала енергію. В українській школі я з жахом чекала закінчення канікул, бо це означало ’другу зміну’ після моєї роботи - пояснити все те, що вчителі в школі не вважали за потрібне пояснювати ’шановні батьки, домашні завдання у вайбері, урок на самостійне опрацювання ’ (привіт, карантин по ковіду - два роки самонавчання дітей).
Майже у всіх німців з гімназії чи з гезамшуле, Е-курс - репетитори.
І це слова учительки, яка вчителює у нім.школі і є сама мама двох школярів.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляОченьценная
І я про те.
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
у меня в среднем 12 выходило по профильным предметам (немецкий - история) Не было репетиторов) У других детей тоже. Нас готовили к абитур очень хорошо и в школе. Потом я сама готовилась, вся комната была увешана статьями.
А зачем он нужен? Все задания в гимназии прорешали.
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляОченьценная
Каждый пятый это не ’почти все’.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Тут вже кожен сам вирішує, чи потрібно йому чи ні. Саме наявність репетиторів сильно полегшує моїй дитині навчання зараз в гімназії. І оскільки він легко і швидко робить завдання з математики, англ, інформатики, фоанцузької, то відповідно більше часу може приділити німецькій мові. Чому я дуже рада.
Уточню, що репетитори українські і заточені під українську школу.
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
а профильные предметы (Leistungskurse) какие?
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Ще ніякі, 7 клас
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Ви робили абітур? Які у вас були Leistungskurse? Яка земля?
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
Саксония, Leistungskurse Deutsch+Geschichte.
Но я еще ’изучала’ русский как Grundkurs, он меня здорово вытянул, 15 баллов стабильно, потому что по математике я с 9 на 10 перебивалась) И английский тоже был примерно также.
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
А вибирати буде потрібно два курси основні? Це в якому класі? Я ще не до кінця з цією системою розібралася…
І ще питання - з якого класу вчитися стає важко?))
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
У дочки 3 Leistungskurse - Geschichte, Englisch und Bio. Російська теж в неї Grundkurs і теж 15 балів. Англійська дуже добра в неї, 13 балів.
Ви кудись вступили після школи? Дочка зараз розсилає кругом Bewerbungen, хоче на Dualstudium
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
У нас останні 2 роки гімназії треба вибирати профільні курси. Земля Baden württemberg. Чекайте, може вашому хлопчику і не стане важко вчитися. Мій чоловік робив абітур не напрягаюячись між вечірками і без проблем вступив в уні на бажану професію
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
Ну може і не важко, але важче, коли? Більше дз, більше вимог? Просто хочу зрозуміти, як довго ще реально дві школи тягнути паралельно.
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
выбираете вы в 10-м, а посещаете в 11 и 12 (в саксонии учатся до 12 класса)
Да, у меня было два.
И дополнительные, их уже не помню сколько математика, англ, русский, физика. Вот.
Я так выбрала потому что с одной стороны любила историю, а с другой знала, что на немецком я точно смогу написать что то, сочинения если они хорошо на родном пишутся, то способности и на иностранном никуда не денутся. А еще я знала, что математику как основной я не потяну.
Да, у меня было два.
Винник• 29 октября 2024
Ответ дляВообще не факт
Я навіть не знаю. Зараз моя дитина дуже багато часу проводив за домашкою. Але мені здається що я в свій час так досконало історію і англійську не вчила як вони. Ви плануєте повертатися в Україну? Чи нащо вам 2 школи?
Вообще не факт• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
Не виключено, що повернемося, якщо війна закінчиться. Син дуже хоче додому. Але поки нічого не плануємо…
JannyMoney• 29 октября 2024
Ответ дляВинник
LK англ - круто. Да, но не медицинский конечно, на экономику по баллам везде проходила. Так что куда хотела, туда и поступила. Fachhochschule.