сою не люблю• 29 октября 2024
Будете получать эту тысячу?
очень интересно глянуть много ли откажутся.
Результат:
вже голосів:
675 (48.88%)
Не буду получать
434 (31.43%)
Буду получать
272 (19.7%)
Посмотреть ответы
Света С Приветом• 29 октября 2024
Ответ дляДверной_Проем
А доступ к вашим счетам и так есть
Тогда в чем тогда по Вашему смысл?
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Согласитесь, что мнение меньшинства думающих уже ничего не решит. Основная часть поведется, а другим придется жить с этим
Думающие,вы не забудьте все свои банковские карты выбросить,порвать паспорт,сжечь код и надев шапочку из фольги уйти в леса Ровенской области.Там вас никто не найдет.
Да!И телефон туда же.А то найдут все таки.
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
Гроші надійдуть через Дію на віртуальну карту Національний кешбек, яку потрібно відкрити.(що я не планую робити з декількох причин)
Тобто самотні бідні пенсіонери без смартфонів, що дійсно потребують допомоги не отримають грошей, а отримують також умовний Кошовий,Трухін та ін. зелена наволоч мільярдер-мародер....
Ост тут в відео з 10хвилини пояснення
Просто звязда• 29 октября 2024
Ответ дляБарбітта
Як будуть давати 100$- візьму, а ці копійки хай собі засунуть.
так на сесью из 4 человек є
это и будет 100 баксов
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ост тут в відео з 10хвилини пояснення
Самотні бідні пенсіонери картками не розраховуються.Ну не бачу я їх з картками.Лише готівка з гаманця.
Ms. Похвала• 29 октября 2024
Получу, отправлю на ЗСУ
6500 в начале войны так же отправила военным
Дверной_Проем• 29 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Тогда в чем тогда по Вашему смысл?
Не ищу смысл. Мне в принципе бояться нечего, я много лет подаю декларации, имею белый доход.
Вот вам к примеру статья 62. Можете и не подписывать соглашение, если нужно будет ваши данные банк передаст по запросу без вашего на то согласия
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
Ще нюанс- використати ці гроші можна буде тільки впродовж 3-х місяців- грудень, січень,лютий
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Розумні люди вже давно донатять адресно.
Да, только так. Конкретной бригаде под конкретный запрос. А то так получается, что у одних бригад 7 скорых, а вторые несут раненого побтарима на своем горбу 7 км и приходится выбирать, кого спасти, а кого бросить😢
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
ЩЕ РАЗ- НА ЗВИЧАЙНУ КАРТУ ви не отримаєте, а тільки на ту,яку ЗАРЄЄСТРУЄТЕ В ДІї, віртуальну Національний кешбек
фан L.O.S.T.• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Да без проблем. Что такое штуку потратить. Еще свои докладывать придется. Это же не лям. По нашим меркам жизни это копейки. И я вообще не понимаю, почему об этом так много говорят. Чтоб вытеснить информацию о том, что у нас на Донецком фронт посыпался, или о том, что мы отступаем на Курщине…
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Курська афера й була задумана для здачі Донбасу, це було зрозуміло притомним, але коли я це написала ще у серпні, порадниці мене тут захейтили
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Чё кричите?
Конечно на отдельную.А как ещё ограничить транзакции?
Если бы они упали на обычную,то вы бы смогли задонатить китайскому дядюшке Ляо с той карты,купив себе что то у него.А смысл программы - потратить деньги в Украине,в определенных сферах.То есть донатить украинской экономике,или на социалку какую то-лекарства там то же есть.
Поэтому отдельная карта,с ограничениями по транзакциям.
woman Warrior• 29 октября 2024
Я полагаю. что те, кто могут получить, должны получить.Заплатить за свет, к пример.
Иначе кто то получит новую виллу.
И так схема веселая, главное, что понятна любому , кто может сложить два простых числа.
Иначе кто то получит новую виллу.
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Чё кричите?
яка радість, можна квитки купити на національний 95 квартал та поржати
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Если вам край нужно на квартал-покупайте,если это есть в перечне.Я за свет заплатила,к примеру.
Точная копия плова• 29 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Гидувати правильно. А якщо б давали не копійки,то взяли б? Якщо 30 тисяч?))))
А ми візьмемо, то не Лєни гроші и не Володьки. Їх виділили,ви не візьмете, а потім їх в карман собі покладуть, ваші, сектантів Гури і інших намаханих,за якими начебто слідкують.
Ще можна на ноутбуці камеру заліпити)
тобто..допомогти з житлом ВПО не судьба? .чи пенсіонерам,котрі виживають на 2.5.., чи декретчикам..
--
а взагалі, після оцього атракціону небувалої щедрості усім, без розбору - за зарубіжну допомогу можна не переживати.. ( Тому що там допомога соц.незахищеним в приорітеті..)
Висновки робіть самі.
--
Висновки робіть самі.
Хлопаю ресницами• 29 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ост тут в відео з 10хвилини пояснення
з відео-це подачка для задобрення населення,як колись гречка, які потім використають ці гроші знов в економіку країни( повернуться державі-комуналка, ЗСУ
ЗабежАЛОЧКА• 29 октября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Комуналка повернеться державі ? Ви коли платите комуналку, то хоч подивіться, які рахунки і кому оплачуєте.
Державі вони платять, ага
Chaterbox• 29 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А якщо серйозно це якесь позорище і приниження, але отримати потрібно, можна віддати тому хто нуждається
Нікому не зможете віддати - дозволять витратити лише на певні послуги/товари. Пошукайте інформацію про CBDC і добряче подумайте - чи отримувати ту шалену щедрість.
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Внуки им помогут, не переживайте.
Да это не я переживаю,я отвечала тому кто переживает.
Ну и не у всех есть внуки.Да и какой кешбек с минимальных пенсий?Не на них эта программа рассчитана.
Я например очень довольна.Я здесь с 2014 года топила за поддержку украинского производителя где это возможно.Мониторила где сделано и т.д.А теперь такая помощь -заходишь например в Эпицентр,а там наклейки, какой товар участвует.Ну или вот так.
Сладкий лимончик• 29 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
вот вам какой президент, простой парень с народа, просто артист, а сколько горя и бед принёс и принесёт, ведь это не конец
я плачу каждый день.
А кто нам доктор, выбирать во время войны, которая с 2014г. актера развлекательного жанра на пост верховного главнокомандующего? сами выбрали, теперь и имеем имитацию верховного и имитацию президента
Хлопаю ресницами• 29 октября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Державі вони платять, ага
ну значить туди)))куди їм треба було направити гроші, вони чітко оголосили куди їх можна використати
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляChaterbox
До чего тут СDBC?То зовсім інше.
А нацкешбек можна перерахувати на благодійність
ЗабежАЛОЧКА• 29 октября 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Між 95 і Ахмєтовим ви вибрали для донатів другого, він вам симпатичніший?)
А якщо серйозно, то більшого знущання і не придумати - приватна контора монополіст збільшила тарифи на свій розсуд.потім людям кидають копійки (з людських же податків) а потратити ти маєш право теж виключно на вибрані приватні контори
ЖующаЯКонфету• 29 октября 2024
Візьму і витрачу на залізничні квитки. Всеодно планую поїздку. Хоч щось приємне
Я вся ваша• 29 октября 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Підключайте до мене свої електромережі,і я буду платити вам.
Якщо у вас є вибір платити Ахметову чи ні,то в мене його немає.Щоб було світло-я плачу .
Колдунья-вещунья• 29 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Спробуйте поміняти VPN і зайти в Гугл -карти.
Зробите для себе відкриття))) типу
«О, боги! - Гугл все одно бачить, що я в Німеччині, а не в Украіні. Як???»
А так, що ви даєте гугл-картам доступ до своєї геолокаціі. Або не даєте, тільки тоді карти не працюють, і 1000 не дадуть, якщо не дасте Дії доступ до геолокаціі.
Зробите для себе відкриття))) типу
Хола gps location
Це перше що приходить на думку. А таких способів тьма!